Już niedługo odbędzie się Hip-Hop Pisz’20. W line upie między innymi Paluch i Polska Wersja

Podziel się newsem:

Już 31 lipca rozpocznie się czwarta edycja imprezy Hip-Hop Pisz. Organizatorzy zadbali o to, aby line-up festiwalu składał się zarówno z doświadczonych graczy, jak i młodych zawodników.

Piszesz się?

W Piskim Domu Kultury, już po raz czwarty odbędzie się impreza z cyklu Hip-Hop Pisz. Tym razem na scenie pojawią się zarówno weterani sceny, jak i młodzi obiecujący zawodnicy. Oprócz świetnych koncertów, organizatorzy festiwalu, wraz z MGOSiR w Piszu zorganizowali również turniej streetball.

W ubiegłym roku, swoje koncerty w ramach Hip-Hop Pisz zagrali chociażby Kartky, Sarius, czy Małach i Rufuz. W tym roku line-up imprezy wygląda równie okazale, bowiem na scenę w Piskim Domu Kultury wybiegnie Paluch, Lukasyno, Dudek P56, Deddis, Middleone, a także Hinol i Jano Polska Wersja.

Podczas Hip-Hop Pisz’20, jak co roku odbędzie się także Pisz Rap Selekcja, gdzie zaprezentują się młodzi, obiecujący gracze.

Polska Wersja – Licz na siebie

Nie chcę tutaj ujmować zasług innym raperom, to jednak koncert Palucha jest tym, na który najbardziej wszyscy czekają. Pomimo tego, że jego ostatni solowy album ukazał się prawie dwa lata temu, to i tak jest on jednym z najchętniej słuchanych raperów w Polsce. Czerwony Dywan pokrył się Potrójną Platyną.

Hip-Hop Pisz'20, Paluch
Paluch – Czerwony Dywan – okładka albumu

Przerwa w wydawaniu solowego materiału wcale nie oznacza tego, że poznański raper udał się na wakacje. W czasie przerwy pracował on bowiem nad kompilacyjnym krążkiem BOR CREW, a także nad swoim kolejnym albumem. Szef BOR zapowiedział nowe wydawnictwo niedawnym singlem pt. Drugi Brzeg.

Paluch – Drugi Brzeg

Hip-Hop Pisz’20 – kup bilety

Jeżeli jeszcze nie macie biletów na Hip-Hop Pisz’20, z pomocą przychodzi strona Biletomat.pl, gdzie znajdziecie wejściówki na dwa dni festiwalu. Pamiętajcie jednak, aby zabrać ze sobą oświadczenie o stanie zdrowia. Formularz do wydrukowania znajdziecie na stronie.

Już 31 lipca rozpocznie się czwarta edycja imprezy Hip-Hop Pisz. Organizatorzy zadbali o to, aby line-up festiwalu składał się zarówno z doświadczonych graczy, jak i młodych zawodników. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino […]

Hip-Hop Pisz'20

Biletomat.pl
60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →