KęKę przekazał ogromną sumę Radomskiemu Szpitalowi Specjalistycznemu na walkę z koronawirusem


16 kwietnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

KęKę po raz kolejny udowadnia, że ma wielkie serce. Radomski raper przekazał ogromną kwotę szpitalowi w swoim rodzinnym mieście, na walkę z koronawirusem. Szczegóły poniżej.

100 tysięcy złotych na walkę z pandemią!

Sytuacja spowodowana pandemią koronawirusa, w Polsce jak i na świecie jest bardzo poważna. W szpitalach zaczyna brakować miejsc dla chorych, oraz sprzętu, dzięki któremu lekarze oraz pielęgniarki mogą bezpiecznie pracować.

W walkę z wirusem coraz chętniej włączają się także znane osoby, aktorzy, sportowcy czy muzycy. Dziś za pośrednictwem swoich social mediów, KęKę poinformował, że przekazał aż 100 tysięcy złotych Radomskiemu Szpitalowi Specjalistycznemu. Ponadto, zachęca także do wpłacania darowizn, ponieważ jak pisze, samym siedzeniem w domu nie pokonamy wirusa.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Siemanko ! Piękna pogoda, aż chciałoby się gdzieś pojechać. Nie mówiąc już o graniu koncertów 😉😂 Mam nadzieję jednak że póki co trzymacie się zaleceń. Ja osobiście głęboko wierzę,że akcja #zostanwdomu ma sens i nie ruszam się jeśli naprawdę nie muszę💪 Samą izolacją społeczną nie da się jednak pokonać wirusa. Do tego potrzeba też jest sprawna i dobrze wyposażona Służba Zdrowia. Nie wiem na ile śledzicie doniesienia, ale sytuacja w moimi rodzinnym Radomiu jest bardzo poważna ☹️ Mamy wielu zarażonych i niestety też sporo przypadków śmiertelnych w obu naszych placówkach. Jedna z nich, Radomski Szpital Specjalistyczny została przekształcona w szpital jednoimienny I tu dochodzimy do sedna mojego postu. Bardzo rzadko Was o coś proszę na moich profilach. Sytuacja jest jednak poważna. Jeżeli macie możliwość i chcecie pomóc to prosiłbym o wpłatę bezpośrednio na konto szpitala. Pracownicy mają zarówno wiedzę jak i kontakty aby zamówić to co jest najbardziej potrzebne do właściwego funkcjonowania. Radomski Szpital Specjalistyczny Ul . lekarska 4 26-610 Radom 14 1240 1789 1111 0000 0777 0649 Tytułem: Darowizna na walkę z Covid-19 Ja od siebie właśnie wpłaciłem 100 000 zł, ale jest to oczywiście kropla w morzu potrzeb. Każda, nawet najdrobniejsza pomoc ma znaczenie! Pomagasz również udostępniając ten post. Serdecznie dziękuję w imieniu moim i mieszkańców Radomia. #radom #chlopaczekzRadomia #damyrade Foto @ciociaewaaa_foto

Post udostępniony przez Mr KęKę (@mrkekeoficjalnie)

Mr. KęKę Platynową płytą

Mr. KęKę to piąty legalny album w karierze radomskiego rapera. Do współpracy nad krążkiem, KęKę zaprosił śmietankę polskich producentów. Bity wyprodukowali między innymi SergiuszDeemz, duet Young Veteran$ czy 2K.

KęKę feat. Grizzlee – Ty do mnie przyszłaś

Jeżeli chodzi o gości, których możemy usłyszeć na Mr. Kękę, to mamy prawdziwą różnorodność, począwszy od Pawła Domagały, na Sebastianie Riedlu kończąc. Jedynym raperem, który dograł się Radomianinowi na płytę jest Paluch.

Ponadto, 5. studyjny album KęKę osiągnął status Platynowej Płyty, zaledwie 3 miesiące od jego premiery.

KęKę po raz kolejny udowadnia, że ma wielkie serce. Radomski raper przekazał ogromną kwotę szpitalowi w swoim rodzinnym mieście, na walkę z koronawirusem. Szczegóły poniżej. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →