Beyonce pochwaliła się bliźniakami i zdradziła ich imiona. Będziecie zaskoczeni…


14 lipca 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Dokładnie miesiąc po narodzinach Beyonce postanowiła światu pokazać światu swoje bliźnięta. :)

Zdjęcie noworodków razem z mamą pojawiło się na Instagramie gwiazdy dokładnie miesiąc po szczęśliwym rozwiązaniu. Tym samym Beyonce zakończyła wszelkie spekulacje na temat daty narodzin, imion swoich dzieci oraz stanu ich zdrowia.

Sir Carter and Rumi 1 month today. ??❤️??????????

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

Jak wynika z opisu pod zdjęciem, Jay Z i Beyonce nazwali bliźniaki Sir i Rumi. Biorąc pod uwagę oryginalność tego wyboru, można podejrzewać, że w poszukiwaniu odpowiednio dziwacznych imion dla dzieci gwiazdom pomagał sam Kanye West. ;)

Ponadto Beyonce pokazując zdjęcie swoich bobasów zdementowała plotki na temat ich problemów ze zdrowiem. Jak widać bliźniaki Beyonce mają się całkiem dobrze i są naprawdę urocze. :)

 

Dokładnie miesiąc po narodzinach Beyonce postanowiła światu pokazać światu swoje bliźnięta. :) Zdjęcie noworodków razem z mamą pojawiło się na Instagramie gwiazdy dokładnie miesiąc po szczęśliwym rozwiązaniu. Tym samym Beyonce zakończyła wszelkie spekulacje na temat daty narodzin, imion swoich dzieci oraz stanu ich zdrowia. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →