fot. Riot Games

Riot Games dołącza do świętowania Pride Month


02 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Riot Games dołącza do sojuszników społeczności LGBTQIA+, by razem z nimi świętować miesiąc dumy. Sprawdźcie, co przygotowała dla graczy firma!

Riot Games w tęczowych barwach

Nadszedł czerwcowy Miesiąc Dumy. Ten szczególny czas dla społeczności LGBTQIA+ po raz kolejny zostanie wsparty przed studio gier Riot Games, które ma nadzieje poszerzać obecny postęp, by kontynuować pracę nad tworzeniem przestrzeni integracyjnych dla wszystkich osób.

Riot Games – Pride 2022 | Gameplay Video, zobacz!

Riot Games

Rioterzy przygotowali więc po raz kolejny specjalny pakiet Pride, dzięki któremu gracze będą mogli nabyć nowe ikony, emotikony i grafiki reprezentujące coraz więcej unikalnych tożsamości. 

Chcemy, aby wszyscy gracze czuli, że ich tożsamość jest reprezentowana. Bez względu na to, gdzie mieszkasz, kim jesteś lub kogo kochasz, chcemy mieć pewność, że widzisz siebie podczas gry. Nasi bohaterowie i agenci mają własne tożsamości, które są reprezentatywne dla naszej zróżnicowanej na całym świecie bazy graczy.

– mówi o samej akcji Riot Games
Riot Games

W tym roku nasze biura na całym świecie będą świętować Pride na swój własny sposób. Uczestnicy wydarzeń w naszym głównym kampusie w Los Angeles wezmą udział w paradzie West Hollywood Pride Parade. Los Angeles, wraz z kilkoma innymi miastami, zorganizowało swoją pierwszą paradę dumy w 1970 roku, aby upamiętnić pierwszą rocznicę powstania Stonewall w Nowym Jorku. Z biegiem lat parady dumy rozrosły się i rozszerzyły na cały świat. W Los Angeles parada dumy stała się coroczną tradycją Rioterów i cieszymy się, że w tym roku znów będziemy spacerować po ulicach z innymi Rainbow Rioters. 

Rioterzy w Brazylii pokażą swoją dumę podczas głównych wydarzeń e-sportowych i zorganizują serię turniejów z udziałem graczy ze społeczności LGBTQIA+. Pierwszy turniej będzie transmitowany w czerwcu z League of Legends, a turnieje VALORANT i Wild Rift ruszą jeszcze w tym roku. 

Na całym świecie Pride obchodzone jest w różnych porach roku, dlatego pracownicy Riot w naszych biurach w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej organizują Wirtualny Marsz dla Dumy od końca czerwca do sierpnia. W drugim roku, w którym zorganizowaliśmy to wydarzenie, Wirtualny Marsz Dumy zachęca uczestników Riot do wzięcia udziału w zajęciach skupiających się na zdrowiu fizycznym, psychicznym i społecznym. Gdy to zrobią, zdobywają punkty, które zamieniają się na darowizny charytatywne wspierające naszego partnera charytatywnego ILGA-Europe, a który później można także wymienić na łupy Pride.

– mówią Rioterzy

Riot Games dołącza do sojuszników społeczności LGBTQIA+, by razem z nimi świętować miesiąc dumy. Sprawdźcie, co przygotowała dla graczy firma! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Riot Games […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →