fot. Paramount+

Riot Games nie zwalnia tempa. Po sukcesie “Arcane” przyszedł czas na sitcom “Players”


02 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

W zeszłym roku Riot Games zachwyciło nas swoją produkcją Arcane. Studio nie ma jednak zamiaru spocząć na laurach i prezentuje nam kolejną nowość, jaką jest tworzony sitcom Players.

Riot Games płynie dalej na fali sukcesu

Po sukcesie Arcane, które wspięło się na szczyt oglądalności i do dziś uznawane jest za jeden z najlepszych seriali wszech czasów, przyszedł czas na kolejne osiągnięcia. Nowa produkcja wyjdzie spod skrzydeł Paramount+, a także twórców American VandalDana Perraulta i Tony’ego Yacenda.

Przeczytaj także: Najlepsza animacja (wszech czasów?) Netflixa – recenzja serialu „Arcane: League of Legends”

Sitcom Players ma przedstawić nam fikcyjną drużynę profesjonalistów gry League of Legends. Będą oni chcieli zostać mistrzami świata w największym turnieju, jaki organizuje ta słynna MOBA Riot Games.

Zdjęcie promocyjne przedstawia nam pięciu członków zespołu. Są to znane nam już osoby ze świata e-sportowego, ale i nie tylko. Od lewej do prawej nowy skład stworzą: Noh Arrorw Dong-Hyeon, Michael „Miko” Ahn, Misha Brooks, Da’Jour Jones i Youngbin Chung. Informacje o odgrywanych przez nich rolach nie są jeszcze znane, ale według wstępnych informacji, jakie podało Riot Games scenariusz Players, ma ukazać nam ich mozolną tułaczkę na podium północnoamerykańskiej sceny e-sportowej, ale także pomóc osobom, które nie są graczami w zrozumieniu stawki, o jaką gra się w komputerowym świecie.

Players – data premiery

Players pojawi się w idealnym momencie, ponieważ głód nowości fanów amerykańskiego studia Riot Games dalej trwa. Jest to zatem bardzo dobry krok w kierunku coraz to szerszego rozrastania się społeczności. Nowy serial zostanie wydany w 2022 roku razem z dwoma wirtualnymi spin-offami do gry League of Legends.

Serial Players, to komediowa produkcja dokumentalna, która opowie historię fikcyjnej profesjonalnej drużyny e-sportowej League of Legends, która dążyć będzie do zdobycia pierwszego mistrzostwa po latach rozmów i bólu serca. Aby wygrać turniej, będą potrzebowali zgrania swojego zespołu, któremu przewodzą 17-letni debiutant i 27-letni weteran. Tylko wspólna praca zaprowadzi ich na sam szczyt.

Czytamy w oficjalnym streszczeniu serialu.

W zeszłym roku Riot Games zachwyciło nas swoją produkcją Arcane. Studio nie ma jednak zamiaru spocząć na laurach i prezentuje nam kolejną nowość, jaką jest tworzony sitcom Players. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →