materiały prasowe

Spin-off „League of Legends” coraz bliżej? Deweloperzy potwierdzają: „Project L” będzie free to play


08 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Riot Games pracuje nad nową grą osadzoną w uniwersum League of Legends. Deweloperzy potwierdzili, że bijatyka Project L będzie tytułem w pełni free to play.

Bijatyka League of Legends, czyli Project L

Riot Games nieustannie pracuje nad rozbudową uniwersum League of Legends. Po sukcesie animacji Arcane deweloperzy wyprodukowali sitcom wraz z Paramount+. Kolejnym z planów studia jest Project L, który zapowiedziano już w 2019 roku.

Zobacz: Riot Games nie zwalnia tempa. Po sukcesie Arcane przyszedł czas na sitcom Players

Od tego czasu otrzymaliśmy jeden gameplay w listopadzie zeszłego roku, a na początku sierpnia przekazano fanom, że będzie to tytuł free to play. Wiadomość przekazał Tom Cannon w specjalnym materiale wideo, który ukazał się na oficjalnym kanale Riot Games na YouTube.

Project L to bijatyka 2,5D, w której przejmujemy kontrolę nad postaciami znanymi z uniwersum League of Legends. Mechaniki gry oparto na takich produkcjach, jak Mortal Kombat, Tekken czy Street Fighter. Mimo że gra będzie dostępna za darmo, deweloperzy podkreślają, że pojawią się w niej opcjonalne mikrotransakcje.

Przeczytaj także: Feno: „Gdybym pilotował samolot, prosiłbym o myszkę i klawiaturę” [W co ty grasz? #5]

Jeśli chodzi o monetyzację, obiecujemy, że będziemy szanować zarówno twój czas, jak i twój portfel

– zapewnia Tom Cannon.

Oprócz informacji o cenie gry Cannon pokazał widzom również nową bohaterkę. Jest nią Illaoi, Kapłanka Krakena. Deweloperzy podzielili się jedynie grafikami koncepcyjnymi, jednak zapewniono nas, że Riot Games opublikuje w tym roku jeszcze jeden film, w którym podzieli się postępami w pracach nad grą.

/dev: The Latest on Project L | dev diary – Project L

Nadal nie wiadomo, kiedy bijatyka trafi do graczy. Według informacji podanych w listopadzie 2021 tytuł powinien zadebiutować nie wcześniej niż w 2023 roku.

Project L – RiotX Arcane: Epilogue | The Right Foundation

Riot Games pracuje nad nową grą osadzoną w uniwersum League of Legends. Deweloperzy potwierdzili, że bijatyka Project L będzie tytułem w pełni free to play. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →