K/DA powraca z nowym singlem! Możemy spodziewać się EP-ki


28 sierpnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

K/DA powróciły. Grupa składa się z postaci z League od Legends, którym głosu udzielają m.in. dziewczyny z (G)I-DLE. Wyszła właśnie najnowsza piosenka grupy zatytułowana The Baddest, która jest zapowiedzią nadchodzącej EPki.

Kim są K/DA?

K/DA to grupa powołana przez Riot Games, w której bohaterki League of Legends wcieliły się w rolę popowych idolek. W pierwszym teledysku grupy do POP/STARS możemy zobaczyć Ahri, Kai’Sa, Evelynn i Akali, którym głosu udzielają Soyeon i Miyeon z k-popowej grupy (G)I-DLE oraz Madison Beer i Jaira Burns.

Grupa dała niezwykły koncert na otwarciu finałów League of Legends Championship w 2018 roku, gdzie dzięki technologii AR (augmented reality) obok piosenkarek wystąpiły ich virutalne avatary. Ich debiutancki singiel stał się z miejsca hitem i dotarł na szczyt listy Billboard dotyczącej sprzedaży w digitalu. Teledysk do dziś obejrzano ponad 360 milionów razy.

K/DA w nowym składzie zapowiada EPkę

K/DA powróciły, ale tym razem w nowym składzie. Co prawda postacie z League of Legends, które stanowią twarze zespołu pozostały te same, ale głosu udzieliły im inne wokalistyki. W THE BADDEST wciąż możemy usłyszeć gwiazdy k-popu: Soyeon i Miyeon z (G)I-DLE, ale tym razem towarzyszą im Bea Miller i Wolftyla. Podobnie jak poprzednio, słowa piosenki są zarówno po koreańsku, jak i angielsku. Na razie wypuszczono lyric video, ale wkrótce możemy spodziewać się kolejnego teledysku, tym razem z animacjami.

Autorzy projektu ogłosili też, że na nadchodzącej EPce skład grupy się rozszerzy, więc prawdopodobnie zobaczymy jeszcze więcej postaci z LoLa i usłyszymy jeszcze więcej muzyków. Kolejnych ogłoszeń możecie szukać w social mediach zespołu.

K/DA – THE BADDEST

K/DA powróciły. Grupa składa się z postaci z League od Legends, którym głosu udzielają m.in. dziewczyny z (G)I-DLE. Wyszła właśnie najnowsza piosenka grupy zatytułowana The Baddest, która jest zapowiedzią nadchodzącej EPki. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →