(G)I-DLE – „Oh my god” – przebój, który podbija polski internet


06 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

(G)I-DLE to przedstawicielki k-popowej sceny, których najnowszy przebój Oh my god podbija internet! Posłuchajcie zarówno kawałka, jak i całej nowej EPki – I trust!

Reklama

(G)I-DLE to girls band pochodzący z Korei Południowej, który tworzy szóstka artystek – Miyeon, Minnie, Soojin, Soyeon, Yuqi oraz Shuhua. Zadebiutowały zaledwie w 2018 roku, na koncie mają dopiero trzy EPki, ale to w zupełności wystarczyło, aby podbiły k-popowe sceny na całym świecie. Wokół nazwy (G)I-DLE wciąż wrze, a ich przeboje zbierają coraz większe rzesze fanów, również w Polsce.

(G)I-DLE oh my god

(G)I-DLE podbijają internet nowym utworem – Oh my god. Posłuchaj!

Właśnie ukazał się najnowszy album (G)I-DLE I Trust, który zawiera cztery nowe utwory. Wydawnictwo promuje singiel Oh my god, który zaledwie w kilka godzin podbił światowe listy k-popowych przebojów.

W Polsce hasztag #GIDLE_OMG od razu po premierze najnowszego utworu koreańskiej grupy wbił się na pierwsze miejsce polskich trendów na Twitterze. Posłuchajcie zatem tego najnowszego k-popowego hitu!

(G)I-DLE w Polsce

Zespół (G)I-DLE miał po raz pierwszy wystąpić w Polsce 28 maja 2020 roku, w ramach światowej trasy I-LAND: WHO AM I. Niestety z powodu pandemii koronawirusa cała trasa została przełożona. Na razie nowa data koncertu w Polsce nie jest znana. Miejmy nadzieję, że grupa jak najszybciej będzie miała okazję, aby zagrać dla polskich fanów!

(G)I-DLE oh my god

W oczekiwaniu na to, posłuchajcie najnowszej EPki (G)I-DLE I Trust!

(G)I-DLE to przedstawicielki k-popowej sceny, których najnowszy przebój Oh my god podbija internet! Posłuchajcie zarówno kawałka, jak i całej nowej EPki – I trust! (G)I-DLE to girls band pochodzący z Korei Południowej, który tworzy szóstka artystek – Miyeon, Minnie, Soojin, Soyeon, Yuqi oraz Shuhua. Zadebiutowały zaledwie w 2018 roku, na koncie mają dopiero trzy EPki, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: