(G)I-dle – k-popowy zespół odpowiada tym, którzy nie wierzyli w ich sukces


27 czerwca 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

(G)I-dle, 6-osobowa grupa, która momentalnie stała się sensacją na k-popowej scenie muzycznej, powróciła z nową piosenką. W środę, 26 czerwca, ukazał się ich singiel zatytułowany Uh Oh, napisany przez jedną z członkiń zespołu - Soyeon.

(G)I-dle – Uh Oh – cięta riposta w stylu lat 90.

Uh Oh jest przepełnione duchem lat 90-tych. W piosence wybrzmiewają old-schoolowe bity, a i sam teledysk utrzymany jest w tej stylistyce.

Dziewczyny pokazuję nam swój ostry charakter, a każdy wers jest ripostą skierowaną w stronę krytykantów. W tekście członkinie (G)I-dle zwracają się bowiem do wszystkich osób, które początkowo ich nie wspierały, a teraz próbują się przymilać.

(G)I-dle – Uh Oh – posłuchaj singla, zobacz teledysk

(G)I-dle – k-popowa sensacja

To już drugi singiel (G)I-dle w tym roku. Wydana w lutym Seniorita, łącząca k-popowe brzmienie z latynoską stylistyką, zyskała status hitu. Zresztą od samego początku sześcioosobowy girls band z Korei święci sukcesy.

Teledysk do ich debiutanckiej piosenki Latata zyskał prawie 6 milionów wyświetleń w pierwszym tygodniu od wydania. Album, z którego pochodził utwór pojawiał się na najważniejszych w k-popowym przemyśle listach, w tym na Gaon Album Chart i Billboard’s World Albums.

Dzięki wygranej w SBS MTV’s The Show, (G)I-dle otrzymały też swoją pierwszą nagrodę, zaledwie 20 dni po wydaniu debiutanckiego albumu. Czyni je to jednym z najgorętszych, k-popowych debiutów 2018 roku. 

(G)I-DLE – Senorita – posłuchaj hitu

Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy dziewczyn!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: