kadr z klipu do utworu „Industry Baby"

Lil Nas X kolejnym headlinerem Open’er Festival 2023!


08 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Ależ mocny dzień dla Open’er Festival 2023! Ledwo dowiedzieliśmy się o występie Kendricka Lamara, a kolejnym ogłoszonym artystą został Lil Nas X.

Gwiazda światowego formatu

Jeśli ktoś narzekał na niedobór artystów ze świata popu i rapu światowego formatu na tegorocznym Open’erze, to dziś powinien być spokojny. Lil Nas X wystąpi w Gdyni! Artysta zyskał międzynarodową rozpoznawalność w 2019 roku, kiedy ukazał się kawałek Old Town Road. Utwór z udziałem Billy’ego Raya Cyrusa stał się jednym z największych virali na świecie i dał artyście dwie pierwsze nagrody Grammy. W 2021 roku wydał debiutancki album Montero z hitem Montero (Call Me Be Your Name). Numer szybko zyskał międzynarodowy status queerowego hymnu, prowokując dyskusję m.in. na temat seksualności i społeczności LGBTQ+ w hip-hopie. 28 czerwca zagra swój pierwszy koncert w Polsce, będąc headlinerem dnia na Open’erze.

Lil Nas X na Open’erze

Lil Nas X kolejnym headlinerem Open'er Festival 2023!

Niezwykle mocny dzień Open’era

Oprócz Lil Nas X-a Alter Art ogłosił innego bardzo dużego artystę, który zagra 1 lipca na ich sztandarowym wydarzeniu. Kendrick Lamar przyjedzie promować swój ostatni album Mr. Morale & The Big Steppers, który został nominowany do nagrody Grammy. Liczbę osiągnięć rapera z Compton można by wymieniać i wymieniać. Od licznych platynowych płyt, przez nagrody branżowe, aż po literacką nagrodę Pulitzera, którą otrzymał jako pierwszy raper w historii. Będzie to pierwsza okazja, by zobaczyć Kendricka Lamara w Polsce od czasu jego występu na Kraków Live Festival w 2018 roku, kiedy to promował swój prawdopodobnie najbardziej hitowy album, a więc DAMN. Mocno intymny charakter jego ostatniego krążka Mr. Morale & The Big Steppers nie powinien jednak wpłynąć na to, jak wielkim przeżyciem będzie koncert K.Dota.

Ależ mocny dzień dla Open’er Festival 2023! Ledwo dowiedzieliśmy się o występie Kendricka Lamara, a kolejnym ogłoszonym artystą został Lil Nas X. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →