fot. Monika Chrustek

Open’er Festival 2023 ogłasza! Popularna raperka drugą headlinerką wydarzenia. Są też kolejne nazwiska


25 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Open’er Festival 2023 podzielił się właśnie kolejną gwiazdą, która dołącza do line-upu. Ta słynna wokalistka i raperka z pewnością rozgrzeje festiwalową scenę.

Open’er Festival powraca

Open’er Festival mimo tegorocznych perturbacji dostarczył nam naprawdę wiele atrakcji. Wielu z nas w pełnym napięciu wyczekiwało przecież informacji o możliwych występach Dua Lipy i Megan Thee Stallion, które finalnie niestety nie zagrały. Były jednak występy takich artystów, jak A$AP Rocky, Sky Ferreria, a także Jessie Ware, The Killers, Glass Animals i Måneskin, które przecież okazały się równie ciekawe. Nic więc dziwnego, że festiwal powraca z kolejną odsłoną, która w dniach 28.06 – 1.07.2023 roku ugości nas na lotnisku Gdynia-Kosakowo. Kto dołącza do ogłoszonego już wcześniej zespołu Arctic Monkeys?

Przeczytaj także: Open’er Festival 2023: kogo widzielibyśmy w line-upie?

Open'er Festival
fot. Monika Chrustek

Do tej pory organizatorzy Open’era 2023 ogłosili jedynie brytyjski zespół, który na Open’erze występował już kilkukrotnie: w 2009, 2013 i 2018 roku. Arctic Monkeys będą promować na żywo swój nowy album The Car. Festiwalowy koncert odbędzie się 30 czerwca.

Przeczytaj także: Nie wiecie, czy jechać na Arctic Monkeys? Zespół pomoże Wam w decyzji – ich koncert pojawił się w sieci

Jeden z najważniejszych zespołów XXI wieku pierwszym headlinerem Open’era 2023! Popkulturowy fenomen, którego muzyka doskonale rezonuje z każdym kolejnym pokoleniem i po dwudziestu latach istnienia jest u szczytu popularności, wyprzedając największe stadiony i przestrzenie koncertowe w całej swojej karierze. Dzisiaj jesteśmy zaraz po wydaniu 7 albumu zespołu, a przed nami koncert 30 czerwca

– czytamy na facebooku wydarzenia.
Open'er Festival
fot. Facebook festiwalu

Lizzo dołącza do line-upu Open’er Festival 2023

Do Arctic Monkeys dołączy również… Lizzo! Trzykrotna laureatka Grammy, a także jedna z najbardziej wyrazistych przedstawicielek współczesnej branży muzycznej została pierwszą headlinerką festiwalowej środy! Wokalistka, raperka i… flecistka wystąpi na Orange Main Stage 28 czerwca.

Open'er
fot. Open’er Festival

Queens Of The Stone Age na Open’er Festival 2023

Jedni z największych gigantów rockowej sceny dołączają do składu przyszłorocznej edycji festiwalu. Josh Homme i spółka zagrają na Orange Main Stage 30 czerwca!

Open'er
fot. Open’er

OneRepublic na Open’er Festival 2023

Jeden z najpopularniejszych popowo-rockowych zespołów na świecie. Ich utwory takie jak: Apologize, Counting Stars, Love Runs Out słyszał już chyba każdy – dosłownie, każdy! Zespół wystąpi w środę, 28 czerwca po raz pierwszy w Gdyni.

Open'er
fot. Open’er Festival

Nothing But Thieves na Open’er Festival 2023

Jeden z ciekawszych rockowych zespołów z UK ostatnich lat, którego fanbase w Polsce stale rośnie w siłę. Formacja łącząca w ramach swojej twórczości indie-rockowe brzmienia z popową czułością wystąpi w Gdyni już 29 czerwca.

Open'er
fot. Open’er Festival

Open’er Festival 2023 podzielił się właśnie kolejną gwiazdą, która dołącza do line-upu. Ta słynna wokalistka i raperka z pewnością rozgrzeje festiwalową scenę. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →