fot. kadr z koncertu

Nie wiecie, czy jechać na Arctic Monkeys? Zespół pomoże Wam w decyzji – ich koncert pojawił się w sieci


25 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

W ubiegłym tygodniu wydali nową płytę, a teraz Arctic Monkeys mają małą niespodziankę. Zespół udostępnił nagranie koncertu, który zagrał w Nowym Jorku.

Arctic Monkeys do Polski na razie nie przyjadą

Arctic Monkeys wydali w ubiegłym tygodniu swój siódmy studyjny album – The Car. Zespół ogłosił wcześniej trasę koncertową, na której Polska jednak się nie znalazła (jak na razie). Chętni na przyszłoroczne występy Alexa Turnera i spółki muszą niestety celować w jakąś zagraniczną wycieczkę. Warto dodać, że dosłownie połowa z ogłoszonych dotąd koncertów odbędzie się w Niemczech. Gdzie zagrają Arctic Monkeys?

  • 24 kwietnia – Austria, Linz, Tipsarena
  • 25 kwietnia – Niemcy, Monachium, Zenith
  • 27 kwietnia – Niemcy, Hamburg, Sporthalle
  • 29 kwietnia – Szwecja, Sztokholm, Avicii Arena
  • 30 kwietnia – Norwegia, Ostro, Spektrum
  • 2 maja – Niemcy, Berlin, Mercedes-Benz Arena
  • 3 maja – Niemcy, Oberhausen, Rudolf Weber Arena
  • 5 maja – Holandia, Amsterdam, Ziggo Drome
  • 8 maja – Niemcy, Frankfurt, Festhalle
  • 9 maja – Francja, Paryż, Accor Arena

Okazji będzie, jak widać, sporo. Supportem Arctic Monkeys będzie irlandzki zespół Inhaler, którego frontmanem jest Elijah Hewson, syn Bono – wokalisty U2.

Malutki przedsmak tego, czego możemy się spodziewać, panowie prezentowali podczas ostatnich koncertów, ogrywając kawałki z The Car. Jeśli zastanawiacie się, czy udać się w przyszłą wiosnę na któryś z występów, zespół pomoże podjąć Wam decyzję. Na youtube’owym kanale Arctic Monkeys pojawił się zapis koncertu, który zagrali w nowojorskim King’s Theatre. Na czterdziestopięciominutowym nagraniu usłyszeć możemy takie kawałki, jak Crying Lightning, 505, Do I Wanna Know? czy pochodzące z nowego albumu Mr. Schwartz, Body Paint i There’d Better Be A Mirrorball.

Arctic Monkeys na żywo w King’s Theatre

Dominacja Taylor Swift i Dawid Podsiadło na Times Square

Najnowsza płyta Małp uplasowała się na trzecim miejscu światowych premier Spotify, które miały miejsce w miniony weekend. Brytyjczyków wyprzedziła dwukrotnie… Taylor Swift. Jej krążek Midnights zajął drugą lokatę, zaś na szczycie podium znalazła się specjalna edycja tego samego albumu – Midnights (3am Edition). Z kolei tuż za podium znalazł się Dawid Podsiadło ze swoim najnowszym krążkiem Lata Dwudzieste.

Nie wiecie, czy jechać na Arctic Monkeys? Zespół pomoże Wam w decyzji. Sprawdźcie blisko 50 minut koncertu
fot. Spotify

Sprawdź także: Czy Dawid Podsiadło przeskoczył zawieszoną przez siebie poprzeczkę? Porozmawialiśmy o płycie Lata Dwudzieste

W ubiegłym tygodniu wydali nową płytę, a teraz Arctic Monkeys mają małą niespodziankę. Zespół udostępnił nagranie koncertu, który zagrał w Nowym Jorku. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →