materiały prasowe

Nowy “Mass Effect”? Będziemy musieli jeszcze trochę poczekać


15 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Studio BioWare poinformowało o postępach, jakie poczyniono w przypadku rozpoczętych projektów. Niestety nowa gra z serii Mass Effect jest obecnie na etapie “prototypu i nowych pomysłów”. Sprawdź szczegóły.

Nowy Mass Effect melodią przyszłości

Studio BioWare poinformowało niedawno o postępach, jakie poczynili w związku z rozpoczętymi projektami. Nie mieli niestety dobrych wieści dla fanów Mass Effect. Nowa gra z serii jest zaledwie na “wczesnym etapie rozwoju tytułu”:

Jest też kolejna gra z uniwersum Mass Effect, która jest już na wczesnym etapie rozwoju. Minie trochę czasu, zanim będziemy mogli opowiedzieć o niej bardziej szczegółowo, ale nie możemy się doczekać, aby pokazać wam, nad czym pracujemy!

Fani powinni jednak czuć się zaopiekowani przez studio. W zeszłym roku ukazało się Mass Effect: Edycja Legendarna, odświeżające trylogię o komandorze Shepardzie. Czwarta gra z uniwersum, Andromeda, spotkała się ze średnim przyjęciem środowiska, mimo to oczekiwania względem nowej gry BioWare w kosmicznym uniwersum są ogromne. Zdają sobie z tego sprawę również twórcy, mówiąc:

Gry AAA nowej generacji wymagają dużo czasu, choć wiemy, że fani nie mogą się doczekać. Ale naszym najważniejszym priorytetem pozostaje jakość, na co potrzeba czasu.

Następny Mass Effect – oficjalny zwiastun-zajawka

Dragon Age 4 projektem priorytetowym

Jeśli nie Mass Effect, nad czym obecnie najintensywniej pracują w BioWare? Jako swój priorytetowy projekt na najbliższe miesiące studio określiło czwartą odsłonę serii Dragon Age. Główny manager Gary McKay w taki sposób wypowiadał się na temat produkcji:

Nasz blueprint został ukończony w zeszłym roku i od tego czasu staramy się wprowadzać go w życie. Nadciągają niesamowite otoczenie, głębokie postacie, mocny gameplay, wyrazisty scenariusz, emocjonalne przerywniki fabularne – i wiele więcej. Blueprint gry jest dobrze wykonany i zespół świetnie sobie radzi

Można więc spodziewać się, że premiera następcy hitowej Inkwizycji będzie miała miejsce w 2023 roku.

Studio BioWare poinformowało o postępach, jakie poczyniono w przypadku rozpoczętych projektów. Niestety nowa gra z serii Mass Effect jest obecnie na etapie “prototypu i nowych pomysłów”. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →