materiały prasowe

Nowy „Mass Effect”? Będziemy musieli jeszcze trochę poczekać


15 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Studio BioWare poinformowało o postępach, jakie poczyniono w przypadku rozpoczętych projektów. Niestety nowa gra z serii Mass Effect jest obecnie na etapie „prototypu i nowych pomysłów”. Sprawdź szczegóły.

Nowy Mass Effect melodią przyszłości

Studio BioWare poinformowało niedawno o postępach, jakie poczynili w związku z rozpoczętymi projektami. Nie mieli niestety dobrych wieści dla fanów Mass Effect. Nowa gra z serii jest zaledwie na „wczesnym etapie rozwoju tytułu”:

Jest też kolejna gra z uniwersum Mass Effect, która jest już na wczesnym etapie rozwoju. Minie trochę czasu, zanim będziemy mogli opowiedzieć o niej bardziej szczegółowo, ale nie możemy się doczekać, aby pokazać wam, nad czym pracujemy!

Fani powinni jednak czuć się zaopiekowani przez studio. W zeszłym roku ukazało się Mass Effect: Edycja Legendarna, odświeżające trylogię o komandorze Shepardzie. Czwarta gra z uniwersum, Andromeda, spotkała się ze średnim przyjęciem środowiska, mimo to oczekiwania względem nowej gry BioWare w kosmicznym uniwersum są ogromne. Zdają sobie z tego sprawę również twórcy, mówiąc:

Gry AAA nowej generacji wymagają dużo czasu, choć wiemy, że fani nie mogą się doczekać. Ale naszym najważniejszym priorytetem pozostaje jakość, na co potrzeba czasu.

Następny Mass Effect – oficjalny zwiastun-zajawka

Dragon Age 4 projektem priorytetowym

Jeśli nie Mass Effect, nad czym obecnie najintensywniej pracują w BioWare? Jako swój priorytetowy projekt na najbliższe miesiące studio określiło czwartą odsłonę serii Dragon Age. Główny manager Gary McKay w taki sposób wypowiadał się na temat produkcji:

Nasz blueprint został ukończony w zeszłym roku i od tego czasu staramy się wprowadzać go w życie. Nadciągają niesamowite otoczenie, głębokie postacie, mocny gameplay, wyrazisty scenariusz, emocjonalne przerywniki fabularne – i wiele więcej. Blueprint gry jest dobrze wykonany i zespół świetnie sobie radzi

Można więc spodziewać się, że premiera następcy hitowej Inkwizycji będzie miała miejsce w 2023 roku.

Studio BioWare poinformowało o postępach, jakie poczyniono w przypadku rozpoczętych projektów. Niestety nowa gra z serii Mass Effect jest obecnie na etapie „prototypu i nowych pomysłów”. Sprawdź szczegóły. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →