„BioShock 4” ukaże się w 2022 roku? Coraz więcej na to wskazuje


06 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Minęło już 8 lat od premiery ostatniej gry z serii BioShock. Pojawiają się jednak głosy, że w 2022roku ukaże się nowa część kultowej gry. Sprawdź.

Seria z sukcesami

Spora część fanów prawdopodobnie zdążyła już pogodzić się z myślą, że kolejny BioShock nigdy nie powstanie, choć BioShock: Infinite okazał się ogromnym sukcesem sprzedażowym i był licznie nagradzany. Chociażby na targach E3, gdzie wygrał nagrodę dla najlepszej gry, pokonując kultowe The Elder Scrolls V: Skyrim oraz Battlefielda 3. Wszystko wskazuje jednak, że nowa odsłona BioShocka ukaże się w 2022 roku, po 9 latach od premiery poprzedniczki.

Podwodne miasto Rapture – lokacja znana z BioShocka 1 oraz 2

„BioShock 4” ukaże się w 2022 roku? Coraz więcej na to wskazuje

BioShock 4 już w 2022 roku? To możliwe

Colin Moriarty, prowadzący serię podcastów Last Stand Media twierdzi, że już w 2022 roku otrzymamy kolejną odsłonę hitu studia Irrational Games. Gra miałaby nosić nazwę Bioshock: Parkside i przenieść graczy w lata 60. XX wieku do fikcyjnego miasta Bordelis na Antarktyce, gdzie dwie wrogie frakcje toczyłyby zaciętą walkę. Byłoby to dość logicznym ruchem po umieszczeniu poprzednich odsłon BioShocka w podwodnym Rapture oraz podniebnej Kolumbii. I choć plotki dotyczące nowej odsłony serii brzmią bardzo prawdopodobnie i dochodzą z coraz większej ilości źródeł, warto pamiętać, że twórcy gry nie potwierdzili żadnych prac nad nowym BioShockiem. Do wszystkich informacji więc należy podchodzić z dystansem.    

Minęło już 8 lat od premiery ostatniej gry z serii BioShock. Pojawiają się jednak głosy, że w 2022roku ukaże się nowa część kultowej gry. Sprawdź. Seria z sukcesami Spora część fanów prawdopodobnie zdążyła już pogodzić się z myślą, że kolejny BioShock nigdy nie powstanie, choć BioShock: Infinite okazał się ogromnym sukcesem sprzedażowym i był licznie […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →