„BioShock 4” ukaże się w 2022 roku? Coraz więcej na to wskazuje


06 grudnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Minęło już 8 lat od premiery ostatniej gry z serii BioShock. Pojawiają się jednak głosy, że w 2022roku ukaże się nowa część kultowej gry. Sprawdź.

Seria z sukcesami

Spora część fanów prawdopodobnie zdążyła już pogodzić się z myślą, że kolejny BioShock nigdy nie powstanie, choć BioShock: Infinite okazał się ogromnym sukcesem sprzedażowym i był licznie nagradzany. Chociażby na targach E3, gdzie wygrał nagrodę dla najlepszej gry, pokonując kultowe The Elder Scrolls V: Skyrim oraz Battlefielda 3. Wszystko wskazuje jednak, że nowa odsłona BioShocka ukaże się w 2022 roku, po 9 latach od premiery poprzedniczki.

Podwodne miasto Rapture – lokacja znana z BioShocka 1 oraz 2

„BioShock 4” ukaże się w 2022 roku? Coraz więcej na to wskazuje

BioShock 4 już w 2022 roku? To możliwe

Colin Moriarty, prowadzący serię podcastów Last Stand Media twierdzi, że już w 2022 roku otrzymamy kolejną odsłonę hitu studia Irrational Games. Gra miałaby nosić nazwę Bioshock: Parkside i przenieść graczy w lata 60. XX wieku do fikcyjnego miasta Bordelis na Antarktyce, gdzie dwie wrogie frakcje toczyłyby zaciętą walkę. Byłoby to dość logicznym ruchem po umieszczeniu poprzednich odsłon BioShocka w podwodnym Rapture oraz podniebnej Kolumbii. I choć plotki dotyczące nowej odsłony serii brzmią bardzo prawdopodobnie i dochodzą z coraz większej ilości źródeł, warto pamiętać, że twórcy gry nie potwierdzili żadnych prac nad nowym BioShockiem. Do wszystkich informacji więc należy podchodzić z dystansem.    

Minęło już 8 lat od premiery ostatniej gry z serii BioShock. Pojawiają się jednak głosy, że w 2022roku ukaże się nowa część kultowej gry. Sprawdź. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →