materiały prasowe

„GTA Online” przeciwko COVID. Pfizer szczepi w grze Rockstar


25 listopada 2021

Podziel się newsem:

Rockstar i Pfizer łączą siły w walce z pandemią COVID-19. Firmy chcą zachęcić graczy do szczepień poprzez specjalne wydarzenie w grze GTA Online.

Szczepienia w GTA Online

Rynek gamingowy na całym świecie dotkliwie odczuł skutki pandemii koronawirusa. Wielu deweloperów było zmuszonych przesunąć premiery w związku z opóźnieniami produkcji, który wynikły z sytuacji na świecie. Niektóre studia postanowiły zaimplementować do swoich gier chociażby maseczki ochronne jako element wyposażenia postaci.

Zobacz: Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition oficjalnie zapowiedziane

Koncern farmaceutyczny Pfizer wyszedł naprzeciw graczom, pojawiając się w grze Rockstara pt. GTA Online. Gracze południowoamerykańskiego serwera Role Play Cidade Alta mogą spotkać punkty szczepień rozstawione na mapie. Zdarzeniu, które zainicjował Pfizer, dziennie przyglądają się miliony osób.

Popularność eventu nie wzięła się wyłącznie z sytuacji na świecie. W akcję zaangażowano najpopularniejszych streamerów tamtego regionu świata. Gracz, który zdecyduje się zaszczepić swojego cyfrowego awatara, ma możliwość porozmawiać z tamtejszymi gwiazdami Internetu.

Celem Pfizera nie jest jedynie pojawienie się w popularnej grze multiplayer. Gracze GTA Online, którzy zaszczepili się zarówno w rzeczywistości, jak i w wirtualnym świecie, otrzymają szereg dodatków do gry. Fani gry otrzymają specjalny strój oraz bandaż zwiększający wytrzymałość. Event kończy się 25 listopada.

GTA V bije wszelkie rekordy

Firma Take-Two Interactive ujawniła w listopadzie, że piąta odsłona serii Grand Theft Auto sprzedała się na całym świecie w ponad stu pięćdziesięciu pięciu milionach egzemplarzy. Wynik wzrósł o pięć milionów w stosunku do ostatniego raportu. Wynik gry z 2013 roku podniósł ogólną sprzedaż gier z serii do trzystu pięćdziesięciu pięciu milionów egzemplarzy.

Prognozy sprzedażowe są optymistyczne. Eksperci uważają, że sprzedaż wzrośnie w związku z premierą gry na konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S, którą zaplanowano na marzec przyszłego roku. Zaplanowano także samodzielną wersję GTA Online, która według planów będzie darmowa dla abonentów PS Plus na PS5 przez pierwsze trzy miesiące.

Grand Theft Auto V – oficjalny zwiastun

Rockstar i Pfizer łączą siły w walce z pandemią COVID-19. Firmy chcą zachęcić graczy do szczepień poprzez specjalne wydarzenie w grze GTA Online. Szczepienia w GTA Online Rynek gamingowy na całym świecie dotkliwie odczuł skutki pandemii koronawirusa. Wielu deweloperów było zmuszonych przesunąć premiery w związku z opóźnieniami produkcji, który wynikły z sytuacji na świecie. Niektóre […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →