materiały promocyjne

Trailer „GTA VI” już w przyszłym tygodniu? Coraz więcej przecieków


18 października 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Jeśli wierzyć informacjom powielanym przez licznych internautów, pierwszy trailer GTA VI może pojawić się już w przyszłym tygodniu.

Dekada oczekiwania

W tym roku mija dekada od premiery GTA V – do dziś jednego z najchętniej ogrywanych tytułów na świecie. Ciężko się więc dziwić, że oczekiwania wobec kolejnej odsłony gry są ogromne. Już od ponad roku w internecie pojawiają się przecieki, że prace nad produkcją trwają. Jednak wciąż brak konkretów i sprawdzonych informacji od Rockstar Games. Okazuje się, że być może już niedługo dowiemy się czegoś nowego.

Jeden z użytkowników serwisu 4chan twierdzi, że obejrzał nowy zwiastun Grand Theft Auto VI, powstającej od lat przygodowej gry akcji. Jego zdaniem kolejne szczegóły na temat gry „wyciekają już tak szybko, że równie dobrze moglibyśmy nazwać ten wyciek rzeką”. Uważa też, że trailer gry trafi do ogólnego dostępu już w przyszłym tygodniu, 26 października. Czy jego doniesienia się sprawdzą? Nie mamy pojęcia. Pewne jest jednak, że GTA VI powstaje i względnie niedługo powinniśmy otrzymać pierwsze szczegóły. Chociaż w perspektywie 10 lat od premiery poprzedniej części gry wszystko wydaje się być „niedługo”.

W "GTA VI" zagramy kobietą? Jeśli wierzyć przeciekom tak będzie

Co nowego w GTA?

Jeśli chodzi o inne szczegóły GTA VI, możemy oprzeć się na raporcie Bloomberga z lipca. Według niego W grze GTA VI po raz pierwszy w historii kultowej serii otrzymamy grywalną postać kobiecą. Ponadto początkowo gra była oznaczana podtytułem Project Americas, z racji na inspiracje mapy terenami Ameryki Północnej i Południowej. Ostatecznie ma ona jednak zostać zmniejszona do rozmiaru miasta Miami. Ważną zmianą względem wcześniejszych części gry ma być tak zwany system live service. Oznacza to, ciągłe aktualizowanie gry w czasie rzeczywistym, dodawanie regularnie nowych misji i rozbudowywanie infrastruktury miasta. Taki model można zaobserwować np. w grze Destiny.

Jeśli wierzyć informacjom powielanym przez licznych internautów, pierwszy trailer GTA VI może pojawić się już w przyszłym tygodniu. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Dekada oczekiwania W tym roku mija dekada […]

gta

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →