screenshot z Grand Theft Auto V

“GTA VI” z datą premiery? Informator zdradza plany Rockstar Games


14 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Rockstar Games potwierdził już w lutym, że GTA VI powstaje. Teraz informator zdradził, kiedy możemy spodziewać się kolejnej odsłony kultowej serii.

GTA VI to już nie tylko pogłoski. Twórcy osiągnęli “bardzo ważny kamień milowy”

Prace nad kolejną częścią Grand Theft Auto nabierają tempa, a przynajmniej tak twierdzi Chris Klippel – dziennikarz Rockstar Mag. Powołując się na tweeta mężczyzny polski oddział IGN donosi, że premiera Grand Theft Auto VI miałaby nastąpić po 2024 roku. Wersja podana przez Klippela zgadza się z domniemaniami, o których informowaliśmy w lutym, kiedy Rockstar oficjalnie ogłosił, że GTA VI się ukaże. Według autora tweeta ogłoszenie gry powinno odbyć się jeszcze przed końca tego roku.

Zobacz: Rockstar Games potwierdza: „GTA VI” powstaje. Pojawiły się przecieki o dacie premiery i szczegółach rozgrywki

Osiągnięty został ważny kamień milowy w rozwoju #GTA6. Wszystko powinno przyspieszyć (wewnętrznie w Rockstar). Myślę, że (prawdziwe) ogłoszenie pod koniec roku jest możliwe. W każdym razie nie widzę możliwości, by gra pojawiła się przed końcem 2024 roku! 

– pisze mężczyzna

Rockstar cały czas eksploatuje GTA V

Ostatnia odsłona kultowej serii Rockstara zadebiutowała 17 września 2013 roku. Wówczas gracze poznali historie Michaela, Trevora oraz Franklina. Pierwotnie gra ukazała się na konsolach PlayStation 3 oraz Xbox 360. Tuż po tym trafiła na komputery stacjonarne, a następnie na PlayStation 4 oraz Xbox One.

To jednak nie koniec odświeżania blisko dziesięcioletniej produkcji. Deweloperzy przygotowali dla graczy również wersję na PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Grand Theft Auto V na konsole najnowszej generacji ukaże się już jutro 15 marca.

Grand Theft Auto V – gamplay na PlayStation 5

Rockstar Games potwierdził już w lutym, że GTA VI powstaje. Teraz informator zdradził, kiedy możemy spodziewać się kolejnej odsłony kultowej serii. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →