materiały promocyjne

W „GTA VI” zagramy kobietą? Jeśli wierzyć przeciekom, tak będzie


28 lipca 2022

Podziel się newsem:

Jeśli wierzyć nowym przeciekom dotyczącym GTA VI, w najnowszej części kultowej serii zagramy kobietą. Sprawdź szczegóły.

Grywalna postać kobieta w GTA VI?

Według doniesień Bloomberga w grze GTA VI po raz pierwszy w historii kultowej serii otrzymamy grywalną postać kobiecą. W raporcie, który skupia się przede wszystkim na ewolucji kultury Rockstar Games jako firmy, możemy przeczytać:

Po raz pierwszy fabuła GTA VI będzie zawierać kobiecego protagonistę, według osób zaznajomionych z grą na obecnym etapie produkcji. Kobieta będzie latynoską i będzie jedną z pary głównych postaci w historii inspirowanej kultowymi Bonnie i Clydem

– raport Bloomberga, tłumaczenie własne.

Raport nie określa płci drugiej postaci, ani nie informuje o tym czy będzie grywalna.

W "GTA VI" zagramy kobietą? Jeśli wierzyć przeciekom tak będzie

Co jeszcze wiemy?

Raport donosi jeszcze o wyglądzie lokalizacji, w jakiej będzie rozgrywać się GTA VI. Zdaniem Bloomberga początkowo gra była oznaczana podtytułem Project Americas, z racji na inspiracje mapy terenami Ameryki Północnej i Południowej. Ostatecznie ma ona jednak zostać zmniejszona do rozmiaru miasta Miami. Ważną zmianą względem wcześniejszych części gry ma być tak zwany system live service. Oznacza to, ciągłe aktualizowanie gry w czasie rzeczywistym, dodawanie regularnie nowych misji i rozbudowywanie infrastruktury miasta. Taki model można zaobserwować np. w grze Destiny. Niestety wszystkie informacje dotyczące gry sprowadzają się do przecieków. Mimo oficjalnej zapowiedzi, że gra powstaje i jest priorytetem firmy Rockstar Games, nie dostaliśmy żadnego trailera ani konkretów dotyczących fabuły czy świata gry. Według przecieków pochodzących od dziennikarza Rockstar Mag, premiera GTA VI miałaby jednak przypaść dopiero na 2024 rok. Co ciekawe, te informacje potwierdzają informacje Bloomberga, a więc istnienie kobiecej protagonistki, choć w zupełnie innej roli, bo… policjantki.

Jeśli wierzyć nowym przeciekom dotyczącym GTA VI, w najnowszej części kultowej serii zagramy kobietą. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Grywalna postać kobieta w GTA VI? Według doniesień Bloomberga w grze […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →