kadr z serialu „Obi-Wan Kenobi”

Hayden Christensen znów jako Anakin. Pojawi się w serialu „Ahsoka


21 sierpnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Ahsoka Tano powraca w zbliżającym się serialu z serii Gwiezdnych wojen. Fani trylogii filmowych prequeli będą zadowoleni – jako Anakin Skywalker ponownie pojawi się Hayden Christensen.

Ahsoka – nadchodzący serial z serii Gwiezdne wojny

Przez lata popkulturowy fenomen Gwiezdnych wojen opierał się na oryginalnej trylogii, trzech prequelach oraz serialach animowanych. Po przejęciu franczyzy przez Disneya pojawiła się również trylogia sequeli, spin-offy, kolejne animacje, a także kilka seriali aktorskich. Trzeba być prawdziwym fanem, żeby obejrzeć wszystkie produkcje powiązane z serią, szczególnie że nadchodzą kolejne. Dziś z pewnością najwięcej osób czeka na kolejny sezon rewelacyjnego Andora czy The Mandalorian. Pojawi się również spin-off popularnej produkcji z Pedro Pascalem.

Ahsoka Tano to bohaterka, którą dobrze znamy m.in. z animacji Gwiezdne wojny: Wojny klonów. Rosario Dawson wciela się w nią w serialach aktorskich. Zobaczyliśmy ją w drugim sezonie The Mandalorian, w serialu Księga Boby Fetta, a teraz pojawi się w swoim własnym serialu Ahsoka. Bohaterka bada w nim pojawiające się zagrożenie dla galaktyki po upadku Imperium. To była padawanka Jedi jako uczennica Anakina Skywalkera.

zwiastun serialu „Ahsoka”

Hayden Christensen powraca do Gwiezdnych wojen?

Zwiastun zgłębia jej podejście do zmiany nauczyciela. Ahsoka rozmawia z byłym Jedi Baylanem Skollem (Ray Stevenson) o tym, że Zakon Jedi poznał Anakina jako wielkiego Rycerza Jedi, ale nie wszyscy poznali jego prawdziwe oblicze. W tle słyszymy głos Skywalkera, przekazującego nauki swojej padawance.

W tej wojnie masz do czynienia z czymś więcej niż tylko droidami. Jako twój Mistrz, moim obowiązkiem jest przygotować cię. Nie zawsze będę obok, żeby się tobą opiekować. Nie bój się. Zaufaj swoim instynktom. Wiem, że dasz sobie radę, Ahsoko

– mówi Anakin w zwiastunie głosem Haydena Christensena.

Czy aktor Hayden Christensen, którego dobrze znamy z dwóch części trylogii prequeli – Ataku Klonów i Zemsty Sithów – zagra jedną z głównych ról w serialu? W zwiastunie pojawia się kadr z Anakinem Skywalkera z poprzednich serii i słychać głos Skywalkera udzielającego rady Ahsoce. Przypominamy, że aktor pojawił się również w spin-offie Obi-Wan Kenobi. Nie jest pewne, czy Anakin pojawi się w nadchodzącej serii, czy też będzie zawierał tylko głos.

Ahsoka Tano powraca w zbliżającym się serialu z serii Gwiezdnych wojen. Fani trylogii filmowych prequeli będą zadowoleni – jako Anakin Skywalker ponownie pojawi się Hayden Christensen. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →