„LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów"

„Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów” z najlepszym wynikiem sprzedażowym wśród gier LEGO na konsole


22 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Gra LEGO Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów, której fabuła opiera się na wszystkich dziewięciu filmach z sagi, okazała się najlepszą pod względem sprzedażowym premierą produkcji LEGO na konsole. Sprawdźcie szczegóły.

LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów z rekordowym wynikiem sprzedażowym

LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów ukazało się 5 kwietnia i jest dostępne na PC, Xbox Series X, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Warner Bros. Games poinformowało, że ciągu dwóch tygodni od premiery gra sprzedała się w 3,2 mln egzemplarzy, tym samym odnotowując rekord wśród produkcji LEGO na konsole, biorąc pod uwagę wszystkie platformy, regiony i edycje.

Sprawdź także: Lucasfilm Games zapowiada nowe Gwiezdne wojny. Czego spodziewać się po nadchodzącej grze?

LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów
LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów

Jak czytamy w informacji prasowej, opracowane przez TT Games we współpracy z zespołem Lucasfilm Games i wydane przez Warner Bros. Games, LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów zapewnia niezapomniane wrażenia w galaktyce Gwiezdnych Wojen, z największą jak dotąd listą postaci i pojazdów, nowymi wciągającymi mechanikami walki, szerokim wachlarzem planet do odkrycia i nie tylko. Gracze ponownie przeżyją epicką opowieść o sadze Skywalkerów, opowiedzianą przez pryzmat zabawnego humoru LEGO i mogą zacząć od początku dowolnej trylogii, w tym Gwiezdne wojny: Mroczne widmo, Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja lub Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy.

Dzięki LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów dajemy graczom zupełnie nowe wrażenia, które dają swobodę odkrywania galaktyki jak nigdy dotąd. Niezależnie od tego, czy są już fanami serii, czy odkrywają ją po raz pierwszy, wszyscy będą cieszyć się epicką historią wszystkich dziewięciu filmów z całym humorem i urokiem, jaki niosą ze sobą gry LEGO.

– powiedział Jonathan Smith, dyrektor strategiczny i szef produkcji w TT Games

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga – Gameplay Overview

Gra LEGO Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów, której fabuła opiera się na wszystkich dziewięciu filmach z sagi, okazała się najlepszą pod względem sprzedażowym premierą produkcji LEGO na konsole. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →