Miley Cyrus powraca z singlem „Midnight Sky”


17 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Nowy singiel Miley Cyrus ukaże się już za chwilę! Czy Midnight Sky będzie kontynuacją zapowiadanych przez wokalistkę projektów?

Miley Cyrus – co z albumem #SHEISMILEYCYRUS?

Ostatnie wydawnictwo od Miley Cyrus to EPka SHE IS COMING, która ukazała się ponad rok temu. Przebojowy mini album przyniósł sześć nowych utworów, w tym chociażby hit Mother’s Daughter, ale zapowiadał on również większy projekt artystki.

SHE IS COMING miało być bowiem pierwszą z trzech części, składających się na jeden, długogrający album pod tytułem #SHEISMILEYCYRUS. Dodatkowe, dwie zapowiadane EPki – HERE oraz EVERYTHING również miały zawierać po sześć utworów, jednak… wciąż nie zostały wydane.

Miley Cyrus zapowiada nowy singiel MIDNIGHT SKY

Czyżby najnowszy singiel Miley był zapowiedzią drugiej części muzycznej trylogii #SHEISMILEYCYRUS? Artystka jak na razie nie zdradza nic więcej, poza tym, że utwór MIDNIGHT SKY ukaże się już 14 sierpnia. Miley wrzuciła na swoje social media fragment zapowiadający nowy singiel. Zapowiada się tanecznie, posłuchajcie!

Miley Cyrus i Dua Lipa – będzie współpraca?

Miley Cyrus opublikowała niedawno na swoich mediach społecznościowych zdjęcie z Dua Lipą i producentem Andrewem Wattem, opatrzone tajemniczym opisem:

Dua słyszała coś, czego Wy nie słyszeliście.

Współpraca tych dwóch wokalistek jest niemal pewniakiem. Pozostaje tylko pytanie – czy wspólny utwór Miley i Dua Lipy ukaże się na jakimś nowym wydawnictwie Miley? Być może będzie to druga EPka z cyklu #SHEISMILEYCYRUS? A może artystki nagrały remix któregoś z utworów Dua Lipy, który znajdzie się na jej nadchodzącym wydawnictwie Club Future Nostalgia? Coś z pewnością jest na rzeczy!

Miley Cyrus Dua Lipa

AKTUALIZACJA: Midnight Sky – nowy utwór Miley Cyrus już jest!

Nowy utwór Miley Cyrus, Midnight Sky już jest! Artystka na fali ostatnich trendów w muzyce pop, idzie w ślady takich koleżanek jak Dua Lipa, Jessie Ware, czy Kylie Minogue i zabiera nas w podróż do tanecznych lat 80. Posłuchajcie Miley w wydaniu disco!

Miley Cyus – Midnight Sky, posłuchaj i zobacz teledysk!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.