Kylie Minogue wskrzesza disco nowym singlem „Say Something”

Podziel się newsem:

Kylie Minogue powraca z nowościami! Artystka zapowiada nowy album. Już teraz posłuchajcie zapowiadającego go, tanecznego singla Say Something!

Nowy singiel Kylie Minogue – Say Something, posłuchaj!

Światowa gwiazda pop powraca w wielkim stylu! Ikona muzyki współczesnej, Kylie Minogue właśnie zaprezentowała swój najnowszy singiel Say Something, za sprawą którego zabiera nas z powrotem na parkiety szalonych dyskotek lat 80. Posłuchajcie!

Artystka pracowała nad swoim nowym utworem z producentem Biffem Stannardem, z którym tworzyła już kilka swoich poprzednich przebojów, a który znany jest również ze współpracy z takimi gwiazdami jak One Direction, czy Ellie Goulding.

Say Something to jednak nie tylko taneczny hit, który z pewnością będzie gościł w wielu głośnikach w piątkowe wieczory. To również pełen nadziei tekst, w którym Kylie nawiązuje do kryzysu wywołanego światową pandemią.

Kylie Minogue Say Something

Kylie Minogue zapowiada nowy album. Sprawdź szczegóły!

Singiel Say Something, jest równocześnie zapowiedzią nowego, piętnastego już w karierze australijskiej wokalistki albumu. Ten ukaże się 6 listopada, będzie zawierał aż 16 utworów, a jego tytuł to po prostu Disco. Już samo to każe nam się spodziewać jeszcze większej dawki tanecznych przebojów, nawiązujących swoją stylistyką do minionych dekad. Album możecie zamawiać już dziś przez oficjalny sklep internetowy Kylie Minogue. Nie przegapcie!

Kylie Minogue Say Something

Kylie Minogue powraca z nowościami! Artystka zapowiada nowy album. Już teraz posłuchajcie zapowiadającego go, tanecznego singla Say Something! Nowy singiel Kylie Minogue – Say Something, posłuchaj! Światowa gwiazda pop powraca w wielkim stylu! Ikona muzyki współczesnej, Kylie Minogue właśnie zaprezentowała swój najnowszy singiel Say Something, za sprawą którego zabiera nas z powrotem na parkiety szalonych […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.