Nowy album Ellie Goulding już jest. Posłuchaj “Brightest Blue”

Obserwuj nas na instagramie:

Ellie Goulding powraca! Jedna z czołowych, brytyjskich wokalistek pop wydała właśnie swój czwarty album Brightest Blue. Posłuchajcie go w całości!

Długo, bo aż pięć lat, Ellie Goulding kazała swoim fanom czekać na nowy album. Jej ostatnie wydawnictwo to płyta Delirium z 2015 roku. W międzyczasie, na początku 2020, artystka wydała również wzbogaconą o remixy, 3-płytową wersję debiutanckiego albumu Lights, który obchodzi w tym roku swoje dziesięciolecie.

Ellie Goulding Brightest Blue

Nowy album Ellie Goulding już jest!

Na szczęście już jest! Nowy album brytyjskiej wokalistki właśnie się ukazał. Na dwupłytowym wydaniu Brightest Blue znalazło się aż 19 utworów. Wśród nich słyszymy gościnne głosy i produkcje takich artystów jak Juice WRLD, Diplo, Swae Lee, Lauv, blackbear oraz serpentwithfeet.

Artystka przez ostatnie pięć lat przeszła długą i krętą drogę, pełną hejtu zarówno na płaszczyźnie artystycznej, jak i prywatnej, co kosztowało ją sporo emocji. Wszystkie te doświadczenia Ellie zawarła właśnie na swoim najnowszym, dość nostalgicznym albumie, na co wymownie wskazuje już sam jego tytuł. W dniu premiery napisała na swoim profilu na Facebooku:

Dziś, jak na ironię, czuję się zupełnie nieoceniana, czuję po prostu światło i miłość od wszystkich. Mój album, Brightest Blue, mówi sam za siebie i jestem bardzo szczęśliwa, że już jest. Powiedzcie mi, co o nim myślicie – dzisiaj chodzi tylko o muzykę, ponieważ to wszystko, co mam, ponad wszystko – zawsze chodziło tylko o muzykę. Cała reszta to tylko hałas.

Posłuchaj najnowszego albumu Ellie GloudingBrightest Blue

Ellie Goulding powraca! Jedna z czołowych, brytyjskich wokalistek pop wydała właśnie swój czwarty album Brightest Blue. Posłuchajcie go w całości! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Długo, bo aż pięć […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →