Taylor Swift wydała wersję deluxe albumu “folklore” z bonusowym utworem


19 sierpnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Taylor Swift nie przestaje zaskakiwać. Właśnie udostępniła album folklore w wydaniu deluxe, a wraz z nim niepublikowany wcześniej utwór the lakes. Sprawdźcie!

Taylor Swift nie przestaje zaskakiwać i wydała wersję deluxe albumu folklore

Kolejne niespodzianki od Taylor Swift! Choć chyba nic nie przebije tej, jak kilka tygodni temu, artystka zupełnie bez większej zapowiedzi oświadczyła, że w nocy ukaże się jej album folklore, nad którym pracowała w trakcie izolacji. I tak 24 lipca faktycznie ukazała się ósma płyta w dorobku amerykańskiej piosenkarki.

Tym razem Taylor podzieliła się z fanami wersją deluxe albumu floklore, która właśnie trafiła do wszystkich serwisów streamingowych. W zasadzie jest ona odzwierciedleniem fizycznego wydania płyty, które od digitalowego różnił się jednym bonusowym utworem – the lakes.

Taylor Swift folklore

Taylor Swift udostępnia nowy, bonusowy utwór z albumu folklorethe lakes

Już teraz the lakes mogą słuchać wszyscy! Jak się okazuje, piosenka jest kontynuacją obranej przez wokalistkę, przy okazji tego albumu, stylistyki, a właściwie jej powrotu do korzeni, czyli tytułowego folkloru i zdecydowanie spokojniejszego, mniej mainstreamowego klimatu. Sprawdźcie, jak brzmi the lakes!

Taylor Swift – the lakes, posłuchaj


Taylor Swift – folklore, posłuchaj całego albumu

Taylor Swift nie przestaje zaskakiwać. Właśnie udostępniła album folklore w wydaniu deluxe, a wraz z nim niepublikowany wcześniej utwór the lakes. Sprawdźcie! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Taylor Swift […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →