fot. Neil Krug

Lana Del Rey zapowiada nowy album! Artystka podzieliła się także pierwszym utworem


08 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Lana Del Rey już w przyszłym roku powróci ze swoim najnowszym albumem. Z zapowiedzią płyty przyszedł również pierwszy utwór z krążka – Did You Know That There’s a Tunnel Under Ocean Blvd.

„Refren trochę jak Lana Del Rey”?

Lana Del Rey jest artystką, która zdecydowanie przeczy wszystkim mechanizmom wydawniczym w zasadzie już od początku swojej kariery, dzieląc się ze słuchaczami czasem i dwoma krążkami rocznie. Tak było w zeszłym roku, kiedy ukazały się Chemtrails Over The Country Club oraz Blue Bannisters. Podobny przypadek miał miejsce kilka lat temu, kiedy premiery Ultraviolence i Honeymoon dzieliło ledwie piętnaście miesięcy. Lana, jak zresztą widać, tempa nie zamierza zwalniać. Artystka zapowiedziała swój dziewiąty studyjny album – Did You Know That There’s A Tunnel Under Ocean Blvd! Ujawniono również okładkę płyty, z której możemy dowiedzieć się, że piosenkarkę wsparli na krążku Jon Batiste, Bleachers, Father John Misty, Judah Smith, Tommy Genesis oraz SYML. Płyta trafi do nas 10 marca 2023 roku. Piosenkarka podzieliła się także pierwszym kawałkiem z tego wydawnictwa, a jest nim tytułowe Did You Know That There’s a Tunnel Under Ocean Blvd.

Lana Del Rey zapowiada nowy album! Artystka podzieliła się także pierwszym utworem - „Did You Know That There's a Tunnel Under Ocean Blvd”
okładka płyty Did You Know That There’s a Tunnel Under Ocean Blvd

Lana Del Rey – Did You Know That There’s a Tunnel Under Ocean Blvd

Jedna z największych artystek w historii?

Czy Lana Del Rey jest jedną z największych artystek w historii muzyki? Tego zdania jest włoski zespół Måneskin. Podczas niedawnego koncertu w Nowym Jorku wokalista grupy, Damiano David, podzielił się krótkim przemówieniem.

Nowy Jork jest miastem, które było domem jednych z największych artystów w muzycznej historii. Jest jedna konkretna osoba, której chcielibyśmy dziś oddać hołd, bo osoba ta pokazała, że w latach 2000. nadal można stworzyć arcydzieło. No więc, dzięki Lana

– powiedział.

Zespół wykonał następnie piosenkę Blue Jeans, pochodzącą z Born To Die – drugiej studyjnej płyty Lany Del Rey. Krążek ukazał się w 2012 roku.

Lana Del Rey już w przyszłym roku powróci ze swoim najnowszym albumem. Z zapowiedzią płyty przyszedł również pierwszy utwór z krążka – Did You Know That There’s a Tunnel Under Ocean Blvd. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →