fot. kadr z teledysku do piosenki „I Bet You Think About Me”

Taylor Swift i Lana Del Rey połączą siły na nadchodzącym albumie „Midnights”. Znamy również jego tracklistę


07 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Taylor Swift ponownie zaskakuje. W ramach jej nowego wydawnictwa doczekamy się bowiem ciekawego połączenia.

Dwie królowe na jednej planszy

Na albumie Midnights, który pojawi się w sieci już 21 października, usłyszymy bardzo ciekawą współpracę. Taylor Swift połączy bowiem siły z Laną Del Rey w ramach czwartego utworu na wydawnictwie. Będzie on zatytułowany Snow On The Beach.

Przeczytaj także: Taylor Swift zaczyna ujawniać tracklistę albumu Midnights, zaczynając od ostatniej piosenki

Taylor Swift odpowiada na pozew o plagiat "Shake It Off"
fot. kadr z klipu do utworu I Bet You Think About Me Taylor Swift

Informacją o wydaniu nowego krążka wokalistka podzieliła się podczas gali MTV VMAs 2022. Będzie to pierwsze wydawnictwo artystki po serii wydawanej przez nią rerecordingów jej poprzednich płyt.

Leżymy bezsenni, przepełnieni strachem i miłością. Zdezorientowani i zapłakani. Wpatrujemy się w ściany i pijemy, czekamy, aż do nas przemówią. Ukrywamy się w stworzonych przez nas klatkach i modlimy się o to, by nie popełnić za moment fatalnego błędu, który postawi nasze życie do góry nogami. Ta płyta to kolekcja muzyki stworzonej w środku nocy, podróż przez koszmary i marzenia. Pokoje, po których krążymy i demony, którym stawiamy czoła. Płyta dla wszystkich, którzy przewracają się z boku na bok i decydują się zostawić zapalone światło oraz eksplorować dalej – mając nadzieję, że gdy wybije dwunasta… spotkamy samych siebie

– pisze o albumie artystka.

Najnowszą płytę wokalistki możecie zamówić już teraz za pośrednictwem jej oficjalnej strony. Prezentujemy Wam również całą tracklistę nadchodzącego albumu, którą Taylor Swift podzieliła się za pomocą swojego konta na platformie TikTok.

Tracklista albumu Midnights:

 1. Lavender Haze
 2. Maroon
 3. Anti-Hero
 4. Snow On The Beach featuring Lana Del Rey
 5. You’re On Your Own, Kid
 6. Midnight Rain
 7. Question…?
 8. Vigilante Shit
 9. Bejeweled
 10. Labyrinth
 11. Karma
 12. Sweet Nothing
 13. Mastermind

Taylor Swift ponownie zaskakuje. W ramach jej nowego wydawnictwa doczekamy się bowiem ciekawego połączenia. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Dwie królowe na jednej planszy Na albumie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →