“You All Over Me” – nowa piosenka z albumu “Fearless” Taylor Swift ujrzała światło dzienne

Obserwuj nas na instagramie:

You All Over Me to utwór, który nie znalazł się na trackliście oryginalnego albumu Fearless Taylor Swift. Nic jednak straconego – singiel właśnie się ukazał!

Taylor Swift wydaje swoje albumy ponownie

Nowe wydawnictwo od Taylor Swift ujrzy światło dzienne lada moment! Choć w zasadzie nie takie do końca nowe, bowiem artystka ponownie wydaje swój album Fearless, który ukazał się już przecież w 2008 roku, ajko druga płyta w karierze wokalistki. Jednak z powodów problemów z wytwórnią, w wyniku których Taylor straciła jakiś czas temu prawa autorskie do swoich piosenek, artystka postanowiła opublikować swoją dyskografię ponownie, tym razem na własnych zasadach.

Nowe Fearless od Taylor Swift ukaże się już za chwilę

I tak, pierwszym krokiem amerykańskiej wokalistki w tym kierunku jest premiera albumu Fearless (Taylor’s Version), który ukaże się już 9 kwietnia tego roku! Co poza dobrze już znanymi fanom wokalistki piosenkami znajdzie się na jej nadchodzącym wydawnictwie?

Taylor Swift Fearless Love Story (Taylor’s Version)
Taylor Swift – “Fearless (Taylor’s Version)”, okładka albumu

You All Over Me – utwór Taylor Swift, który nigdy nie ujrzał światła dziennego. Aż do teraz!

Chociażby tytułowe You All Over Me, czyli utwór, który powstał z myślą o albumie Fearless, ale ostatecznie nie trafił jednak na jego pierwotną wersję. Schowany na kilkanaście lat do szuflady, właśnie otrzymał nowe życie.

W tej odświeżonej wersji utworu You All Over Me, poza Taylor słyszymy również wokalistkę Maren Morris, która śpiewa chórki. Dodatkowo, nad brzmieniem ostatecznej wersji singla czuwali także Aaron Dessner z The National, z którym Taylor Swift pracowała nad swoimi dwoma ostatnimi albumami – folklore i evermore, a także Scooter Carusoe (nie mylić ze Scooter Braun! :D). Efekt finalny pracy nad piosenką You All Over Me poniżej!


Więcej informacji na temat wydania albumu Fearless (Taylor’s Version) przeczytacie tutaj. W oczekiwaniu na jego premierę posłuchajcie również pierwszego singla, który zapowiadał to wydawnictwo – Taylor Swift – Love Story (Taylor’s Version).

You All Over Me to utwór, który nie znalazł się na trackliście oryginalnego albumu Fearless Taylor Swift. Nic jednak straconego – singiel właśnie się ukazał! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →