fot. materiały prasowe

Paris Hilton powraca do kariery muzycznej i zapowiada nowości na przyszły rok. Sprawdźcie „Stars Are Blind (Paris’ Version)”


30 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Po kilku tajemniczych zapowiedziach sprzed paru dni Paris Hilton odkryła jedną z kart. Celebrytka wznawia swoją muzyczną karierę i zapowiada nowości na przyszły rok. Poznaliśmy już ich przedsmak, a jest nim utwór Stars Are Blind (Paris’ Version).

Paris Hilton jak Taylor Swift

Stars Are Blind (Paris’ Version) to rework utworu, który znalazł się na pierwszym i jak na razie jedynym albumie Paris Hilton. Płyta zatytułowana po prostu Pari trafiła na rynek w 2006 roku. Podążając śladem Taylor Swift, Hilton nagrała wokale na nowo, a także zmieniła aranżacje. W tym celu ponownie połączyła siły z Fernando Garibayem – producentem oryginału. Kawałek jest pierwszą zapowiedzią przyszłorocznych planów celebrytki, która będzie skupiać się na tworzeniu nowej muzyki. Stars Are Blind (Paris’ Version) jest jak na razie dostępne tylko na Amazon Music.

Paris Hilton – Stars Are Blind (Paris’ Version)

W kończącym się właśnie roku celebrytka trzykrotnie wykonała ten utwór na żywo. Po raz pierwszy miało to miejsce na imprezie po rozdaniu nagród Grammy, gdzie dołączyła do niej Olivia Rodrigo. Paris Hilton zaśpiewała następnie na koncercie Christiny Aguilery w Los Angeles oraz na weselu Britney Spears. Oprócz jednej płyty Paris wypuściła także utwory Good Time z Lil Waynem, High Off My Love z Birdmanem i solowe I Need You. Zaśpiewała również w kawałkach EDM-owych artystów: I Blame You autorstwa LODATO oraz Melting Electric Polar Bears. W ubiegłym roku na Netfliksa trafiło sześcioodcinkowe reality show Gotuj z Paris, w którym celebrytka zaprasza do swojego domu gości, w celu przyrządzenia potraw. W serialu pojawiły się zatem Kim Kardashian, Saweetie, Nikki Glaser, Demi Lovato, Lele Pons, a także rodzina Paris: matka Kathy i siostra Nicky. Netflix anulował produkcję w styczniu 2022 roku.

Sprawdź także: Taylor Swift: płyta Midnights jako pierwsza w XXI wieku sprzedaje się lepiej na winylu niż na CD

Po kilku tajemniczych zapowiedziach sprzed paru dni Paris Hilton odkryła jedną z kart. Celebrytka wznawia swoją muzyczną karierę i zapowiada nowości na przyszły rok. Poznaliśmy już ich przedsmak, a jest nim utwór Stars Are Blind (Paris’ Version). Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →