fot. FX

Billie Eilish i Childish Gambino razem na scenie? Tak, to już się wydarzyło


19 grudnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Podczas ostatniego koncertu w rodzinnym Los Angeles Billie Eilish przygotowała dla fanów niespodziankę. Na scenie wsparł ją nie tylko Khalid, ale również Childish Gambino, który zaśpiewał Redbone.

Redbone pasuje do wszystkiego

Billie Eilish ostatecznie zakończyła już trasę koncertową promującą drugi krążek – Happier Than Ever. Artystka zagrała trzy dodatkowe koncerty w swoim rodzinnym Los Angeles, w ramach krótkiej minitrasy Happier Than Ever: Hometown Encore. Podczas trzech występów w KIA Forum na scenie pojawili się Dave Grohl, Phoebe Bridgers i Khalid, jednak największą niespodzianką niewątpliwie był Childish Gambino. Donald Glover, który kryje się pod tym artystycznym pseudonimem, ku uciesze fanów Billie Eilish, wykonał jeden ze swoich największych hitów – Redbone. Poniżej znajdziecie amatorskie nagrania z tego koncertu.

Billie Eilish & Childish Gambino – Redbone

Childish Gambino wystąpił na żywo po raz pierwszy od 2019 roku. Donald Glover już w 2017 roku ogłosił, że zamierza zakończyć swoją muzyczną karierę jako Gambino. Plany te potwierdził w roku 2018. Jego czwarty i ostatni studyjny album, 3.15.20, ukazał się na samym początku pandemii koronawirusa, jak sam wskazuje jego tytuł: 15 marca 2020 roku. Od tego czasu Glover skupia się na swojej działalności filmowo-serialowej. Nie tak dawno ukazał się już czwarty, jednocześnie finałowy sezon serialu Atlanta. Ogłoszono również, że Glover dołączył do filmowego uniwersum Sony z przeciwnikami Spider-Mana. Wcieli się on w postać Hypno-Hustlera, wokalisty zespołu Mercy Killers, który hipnotyzuje ludzi za pomocą gitary. Artysta wyprodukuje film, a scenariusz napisze Myles Murphy, syn Eddy’ego Murphy’ego.

Z kolei Billie Eilish ledwo skończyła promować swój drugi studyjny krążek, a już od jakiegoś czasu pracuje z bratem Finneasem nad trzecim wydawnictwem. Dodatkowo już w styczniu w kinach (także w Polsce) pojawi się zapis koncertu artystki, który odbył się londyńskiej O2. Billie Eilish: Live at the O2 będzie można oglądać tylko 27 stycznia 2023 roku.

Billie Eilish: Live at the O2 – zwiastun

Podczas ostatniego koncertu w rodzinnym Los Angeles Billie Eilish przygotowała dla fanów niespodziankę. Na scenie wsparł ją nie tylko Khalid, ale również Childish Gambino, który zaśpiewał Redbone. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →