fot. Olof Grind

Phoebe Bridgers promuje serial swoim nowym utworem


15 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Phoebe Bridgers podzieliła się utworem Sidelines. Piosenka powstała na potrzeby serialu Rozmowy z przyjaciółmi.

Phoebe Bridgers z jedynym nowym utworem w tym roku

Sidelines to pierwszy nowy materiał Phoebe Bridgers od czasu płyty Punisher wydanej latem 2020 roku. Utwór powstał we współpracy z perkusistą z jej zespołu, Marshallem Vore, oraz Ruby Rain Henley i promuje serial Rozmowy z przyjaciółmi. Sidelines jest jedynym kawałkiem, który artystka wydała w tym roku. Na kolejne nowości będziemy musieli poczekać do 2023 roku. Phoebe Bridgers jest obecnie w trasie koncertowej, która promuje krążek Punisher. Bridgers otrzymała za niego cztery nominacje do nagród Grammy. Artystka niestety nie pojawi się w Polsce, a przynajmniej jeszcze o tym nie wiadomo, jednak zagra koncert na czeskim festiwalu Colours Of Ostrava.

Phoebe Bridgers – Sidelines

Rozmowy z przyjaciółmi, ale o czym?

Rozmowy z przyjaciółmi to ekranizacja powieści Irlandki Sally Rooney o tym samym tytule. Mieszkająca w Dublinie Frances ma dwadzieścia jeden lat i chłodny umysł obserwatorki. Jest studentką i początkującą pisarką; ze swoją najlepszą przyjaciółką i byłą dziewczyną Bobbi występuje na slamach poetyckich. Przypadkowa znajomość z Melissą, popularną dziennikarką, której mąż Nick jest aktorem, otwiera im drzwi do świata pięknych domów, hałaśliwych przyjęć i wakacji w Bretanii. Gdy Frances i Nick niespodziewanie zbliżają się do siebie, błyskotliwa i stroniąca od uczuć Frances musi po raz pierwszy zmierzyć się ze swoimi słabościami. W serialu występują Alison Oliver, Sasha Lane, znana z Sex Education Jemima Kirke oraz producent i współtwórca wielu piosenek Taylor Swift, Joe Alwyn. Serialowe Rozmowy z przyjaciółmi zadebiutują 15 maja na amerykańskiej platformie Hulu oraz na brytyjskim BBC Three.

Phoebe Bridgers podzieliła się utworem Sidelines. Piosenka powstała na potrzeby serialu Rozmowy z przyjaciółmi. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Phoebe Bridgers z jedynym nowym utworem w tym roku Sidelines […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →