YouTube/Still

Phoebe Bridgers prezentuje nowy teledysk. Do piosenki “Sidelines”

Obserwuj nas na instagramie:

W sieci pojawił się teledysk do nowego utworu Phoebe Bridgers. Piosenka pochodzi z soundtracku serialu Conversations With Friends. Sprawdź szczegóły!

Phoebe Bridgers – Sidelines (Official Video)

Tytułowy numer to pierwszy solowy materiał Bridgers od ponad dwóch lat. Pochodzi ze ścieżki dźwiękowej nowego serialu Conversations With Friends – produkcji opartej o bestsellerową książkę autorstwa Sally Rooney. Piosenkarka napisała ten utwór razem z Marshallem Vore i Ruby Rain, swoimi stałymi współpracownikami. Teledysk przedstawia artystkę nagrywającą kawałek oraz sceny z nadchodzącego serialu, w którym wystąpią aktorzy tacy jak Joe Alwyn, Alison Oliver, Jemima Kirke czy Sasha Lane.

W najnowszym wywiadzie dla magazynu KROQ, przeprowadzonym podczas ostatniej Coachelli, Phoebe Bridgers została zapytana, czy ma w planach wydać więcej nowej muzyki w tym roku.

A kto to wie. Staram się robić rzeczy, które są dla mnie interesujące i nigdy nie wiem, co tak naprawdę będę robić dalej. Może wydam nowy mixtape jutro?

– wyznała artystka

Dziennikarze poprosili ją również o wypowiedź na temat nowej piosenki.

Mój współpracownik Marshall Vore miał pomysł na nowy utwór… wysłał mi go na samym początku pandemii. Pomyślałam sobie: to jest tak dobre, że aż szalone. Miałam obsesję na punkcie tego kawałka, cały czas grałam go w domu. Następnie twórcy serialu Conversations With Friends poprosili mnie o dołożenie czegoś od siebie do ścieżki dźwiękowej, a ja odpowiedziałam, że nie mam nic, co by pasowało. I wtedy Marshall zaproponował właśnie Sidelines.

– odpowiedziała Bridgers

Ostatnie ruchy Phoebe Bridgers

Nie tak dawno temu wokalistka zdecydowała się przekazać część dochodów ze swojej trasy koncertowej na rzecz charytatywnej organizacji, która pomaga kobietom w sprawie aborcji. Miało to miejsce na krótko po tym, jak wyznała, że sama dokonała usunięcia ciąży za pomocą pigułki.

Miałam aborcję w październiku, podczas trasy. Udałam się do organizacji Planed Parenthood i oni dali mi tabletkę. To było bardzo proste. Każdy zasługuje na taki dostęp.

Przeczytaj także: color blue powracają z enigmatycznym singlem „sweet nights”

W sieci pojawił się teledysk do nowego utworu Phoebe Bridgers. Piosenka pochodzi z soundtracku serialu Conversations With Friends. Sprawdź szczegóły! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Phoebe Bridgers – Sidelines […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →