kadr z teledysku „Demeter”

Golden promuje album „Kronos”. W singlu „Demeter” gościnnie Natalia Grosiak i Szatt


14 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Przemysław Golden promuje swój solowy krążek Kronos. W singlu Demeter wystąpili Szatt oraz Natalia Grosiak. Premiera albumu w maju.

Golden zaprosił do współpracy Natalię Grosiak i Szatta

Dziś na YouTube ukazał się drugi singiel promujący Kronosa – kolejną płytę Goldena. Na bicie producenta wystąpili Natalia Grosiak oraz Szatt. W podkładzie Golden wykorzystał wiolonczelę Zuzanny Nierubcy, saksofon i flet poprzeczny Tadeusza Cieślaka oraz perkusjonalia Krzysztofa Kuligowskiego. Za mix i mastering piosenki odpowiada Rafał „Oer” Skiba.

Zobacz: Sanah w duecie z Natalią Grosiak. Irenka, Amelia, Czesława

Piosence towarzyszy teledysk w reżyserii Nikodema Jana Nowaka. Zdjęcia wykonał Patryk Roman, a kierownikiem produkcji był Rafał Karasia. Za montaż odpowiadają Mateusz Powszedniak wraz z Patrykiem Romanem. Za scenografię i kostiumy odpowiedzialna jest Aleksandra Pajączkowska.

Golden feat. Natalia Grosiak, Szatt – Demeter

Producent nawiązuje do mitologii greckiej

W sklepie Pawbeatsa trwa przedsprzedaż albumu Kronos, który ukaże się 13 maja. Do tej pory, oprócz Demeter, usłyszeliśmy Posejdona z udziałem Bisza. Choć nadchodzące wydawnictwo to już dziewiąty album w karierze Goldena, będzie to pierwsza płyta, na którą zaproszono gości wokalnych. Na razie odsłonięto jedynie okładkę, tracklista nadal nie jest znana. Kronos ukaże się nakładem OUT Label.

Na płycie usłyszymy wielu gości, zarówno wokalistów jak i producentów, a sam klimat albumu oscyluje wokół ambitnej elektroniki, trip-hopu, chilloutu czy rapu. 

– opisuje płytę wydawca (pisownia oryginalna)
golden kronos
wizualizacja okładki albumu Kronos, OUT Label 2022

Przemysław Golden – producent muzyczny, współzałożyciel grupy Złote Twarze, współtwórca m.in. trylogii albumów z Hajem (Jawosen, Międzyświat, Dźwiękobraz), produkował i współprodukował albumy Szada, Onara, Miuosha i wielu innych twórców.

– streszcza dotychczasową drogę artystyczną wytwórnia

Przemysław Golden promuje swój solowy krążek Kronos. W singlu Demeter wystąpili Szatt oraz Natalia Grosiak. Premiera albumu w maju. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →