Przybysz, Nosowska, Peszek oraz Grosiak na płycie Pata Jacoba – posłuchaj singla


10 czerwca 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Pat Jacob wydaje wyczekiwany, debiutancki album. Choć z początku płyta miała być w całości instrumentalna, muzyk zaprosił do współpracy Natalię Przybysz, Katarzynę Nosowską, Marię Peszek oraz Natalię Grosiak. Premiera już 21 czerwca!

Pat Jacob jest postacią dość tajemniczą. Na co dzień mieszka w małej wiosce Skálholt na południu Islandii. Sam o sobie mówi, że jest rolnikiem, który czasami posiedzi z instrumentem i nagra coś w wolnej chwili. Muzyką zajmuje się nie od dziś. Jest kompozytorem, muzykiem i producentem. Współpracował m.in. z Marią Peszek, Foxem, Barbarą Wrońską, Natalią Przybysz oraz przy projekcie Zalewski śpiewa Niemena.

21 czerwca premierę będzie mieć jego solowy album Całkiem nowy człowiek. Płyta miała zawierać tylko kompozycje instrumentalne, jednak Pat napotkał na swojej drodze artystów, których postanowił zaprosić do współpracy. Wydawnictwo promuje singiel Chmury, w którym udział wzięła Natalia Przybysz.

Posłuchaj Pat Jacob feat. Natalia Przybysz – Chmury

Na debiutanckiej płycie Pata Jacoba z pewnością nie zabraknie malowniczych brzmień, inspirowanych islandzkim klimatem. Sam muzyk mówi o swojej twórczości:

Jest trochę jak dzień. Budzi się, rozwija, gaśnie i znika. Chciałbym, aby była dla ludzi czymś w rodzaju środowiska dźwiękowego, w którym mogą się swobodnie poruszać, odpoczywać, myśleć, czytać książki, gotować lub nie robić nic. Czuć się spokojnie i dobrze.

Oprócz Natalii Przybysz, na płycie Całkiem nowy człowiek pojawią się również: Katarzyna Nosowska, Maria Peszek oraz Natalia Grosiak. Nosowska napisała o tej współpracy na swoim facebooku:

Tracklista Pat Jacob – Całkiem nowy człowiek:

  1. Wschód
  2. W tajemnicy przed sobą (ft. Natalia Grosiak)
  3. 1920 (ft. Katarzyna Swinarska)
  4. Słońca (ft. Katarzyna Nosowska)
  5. Całkiem nowy człowiek (ft. Maria Peszek)
  6. Skálholt
  7. Chmury (ft. Natalia Przybysz)
  8. Hvalur

 

Pat Jacob- Całkiem nowy człowiek - okładka płyty

Album możesz kupić tutaj.

Natalię Przybysz możecie usłyszeć na żywo na koncercie w Warszawie H&M Loves Music: Brodka | Natalia Przybysz.

Pat Jacob wydaje wyczekiwany, debiutancki album. Choć z początku płyta miała być w całości instrumentalna, muzyk zaprosił do współpracy Natalię Przybysz, Katarzynę Nosowską, Marię Peszek oraz Natalię Grosiak. Premiera już 21 czerwca! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →