fot. Vanity Fair / Youtube

Billie Eilish chciałaby pojawić się w serialu „Euforia”


02 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Billie Eilish skomentowała pogłoski o dołączeniu do obsady trzeciego sezonu serialu HBO Euforia. Czy wokalistka zagości na planie?

Kolejna gwiazda wielkiego serialu

Billie Eilish to jedno z najgłośniejszych nazwisk współczesnego rynku muzycznego. Wokalistka może się również pochwalić bardzo pokaźną grupą młodych odbiorców, którzy są zakochani w jej muzyce. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku serialu HBO Euforia – który okazał się prawdziwym ewenementem platformy, a także ukochaną produkcją młodzieży. Jak się jednak okazuje, granica między światem muzycznym a tym serialowym jest bardzo cienka. Amerykanka chciałaby bowiem wystąpić jako jedna z gwiazd projektu.

Przeczytaj także: Ed Sheeran przegrał z Billie Eilish w walce o stworzenie utworu do filmu o Jamesie Bondzie

Billie Eilish
fot. kadr z występu z piosenką The 30th

Swoim marzeniem wokalistka podzieliła się w ramach wywiadu przeprowadzonego dla Vanity Fair (jest to jej szósty wywiad dla magazynu, który tradycyjnie został sfilmowany 18 października – dwa miesiące przed urodzinami artystki). Billie Eilish przyznała, że chciałaby dołączyć do obsady trzeciego sezonu serialu.

Czy chciałabym zagrać w Euforii? Oczywiście, że tak. Ta produkcja to po prostu mistrzostwo

– skomentowała wokalistka.

Billie podzieliła się również planami na najbliższą przyszłość. Wśród nich nie mogło oczywiście zabraknąć informacji o nowym albumie, o którym wokalistka nie omieszkała wspomnieć, a także o stale wspierającym ją w procesach twórczych bracie Finneasie.

Cały czas się odwiedzamy i ponownie zaczynamy tworzyć muzykę. Właśnie rozpoczęliśmy proces tworzenia kolejnego albumu, co jest naprawdę ekscytujące. Mamy również określone dni, w które się widujemy, by nie wypaść z rytmu. Właściwie to często udaje mi się spędzać czas z moim bratem. To mój kumpel!

– dodała Billie Eilish.

Amerykanka została również ogłoszona (1 grudnia) jako jedna z headlinerek nadchodzącego festiwalu Sziget w Budapeszcie. Jej nazwisko pojawiło się obok takich gwiazd jak: Florence and the Machine, Imagine Dragons i Davida Guetty. Sześciodniowe wydarzenie odbędzie się w dniach 10-15 sierpnia 2023 roku. Wielu polskich fanów artystki wierzy również w to, że doczekamy się jej występu w Polsce. Na którym festiwalu chcielibyście zobaczyć Billie Eilish?

Billie Eilish skomentowała pogłoski o dołączeniu do obsady trzeciego sezonu serialu HBO Euforia. Czy wokalistka zagości na planie? Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Kolejna gwiazda wielkiego […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →