kadr z serialu „Mecenas She-Hulk"

Zakulisowe zdjęcia She-Hulk twerkującej z Megan Thee Stallion


06 września 2022

Podziel się newsem:

Do sieci trafiły zdjęcia zza kulis serialu Mecenas She-Hulk. Jak wyglądało kręcenie głośnej sceny twerkowania z Megan Thee Stallion?

MCU x Megan Thee Stallion

O tym, że w Mecenas She-Hulk dzieją się niezwykłe rzeczy, mogliśmy się przekonać już od pierwszego odcinka serialu. Wątek z drugiego epizodu zatytułowanego The People vs. Emil Blonsky przekroczył jednak najśmielsze oczekiwania chyba każdego fana uniwersum Marvela. O ile sam występ raperki Megan Thee Stallion jest czymś mieszczącym się w ramach kontrolowanej niespodzianki, o tyle wspólnie wykonany w ramach celebracji twerk przez artystkę i She-Hulk należy uznać za coś zaskakującego. Jameela Jamil, grająca w serialu postać Titanii, udostępniła za pośrednictwem swojego Twittera zdjęcia zza kulis nagrywania tej sceny. Grająca główną postać Tatiana Maslany pozwoliła sobie na jeszcze odważniejsze ruchy niż te, które trafiły do serialu. Ponadto zdjęcia ukazują, jak wygląda jej strój VFX, umożliwiający komputerową przemianę w She-Hulk. Magia postprodukcyjna widoczna jak na dłoni!

Zdjęcia z Twittera Jameeli Jamil

She-Hulk z mieszanym odbiorem

Odbiór Mecenas She-Hulk to dość niecodzienny przypadek w branży. Dużo pozytywniej na serial patrzą bowiem krytycy aniżeli widzowie. Wystarczy spojrzeć na portal Rotten Tomatoes, gdzie produkcja osiągnęła 87% pozytywnych opinii krytyków, natomiast zaledwie 50% od publiczności. Pozytywny odbiór dziennikarzy wyczuwalny był już w przedpremierowych recenzjach, które zwracały uwagę na świetną rolę Tatiany Maslany, a także wyjątkowo udane sekwencje komediowe. Prognozowali oni jednak obecny stan rzeczy, twierdząc, że to serial nie dla wszystkich i wielu osobom może zająć około czterech odcinków, żeby „zaprzyjaźnić się” z Mecenas She-Hulk

Do sieci trafiły zdjęcia zza kulis serialu Mecenas She-Hulk. Jak wyglądało kręcenie głośnej sceny twerkowania z Megan Thee Stallion? Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →