Live Nation

Megan Thee Stallion ujawniła, z kim chciałaby współpracować


02 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Potentatka amerykańskiego rynku muzycznego, Megan Thee Stallion, w najnowszym wywiadzie dla magazynu People zdradziła, z kim chciałaby nagrywać muzykę. Sprawdź.

Megan Thee Stallion feat. ?

Prawie dwa lata temu, Megan Thee Stallion nagrała swoją pierwszą piosenkę, z którą udało jej się wspiąć na szczyt listy Billboardu. Był to remix kawałka Savage nagrany wspólnie z Beyoncé. Była to pierwsza kolaboracja artystek z Houston i był to również punkt zwrotny w karierze Megan – zdobyła dzięki niemu przeogromną popularność. Teraz raperka jest gotowa na współprace z kolejnymi supergwiazdami. W najnowszym wywiadzie z magazynem People wymieniła dwa duże pseudonimy, z którymi chciałaby wspólnie tworzyć.

Ponieważ udało mi się dopiąć swego w przypadku Beyoncé, mam wrażenie, że osiągnęłam swój największy cel. Cóż, oprócz tego, naprawdę, naprawdę, naprawdę chciałabym nawiązać współpracę z Rihanną. To jest moja kolejna kolaboracja marzeń.

Przeczytaj także: Rihanna jest w ciąży! Wokalistka i A$AP Rocky podzielili się informacją ze światem

Megan Thee Stallion
Megan Thee Stallion, fot. materiały prasowe

Przeczytaj także: Kanye West nie zagra koncertu w Australii, jeśli się nie zaszczepi

Następna na jej liście, jak wyznała w wywiadzie, jest Adele.

Jeśli tylko Adele chciałaby ze mną nagrać, to jak najbardziej, piszę się na to. Niech ktoś jej powie, żeby do mnie zadzwoniła, bo jestem gotowa!

Zaledwie parę miesięcy temu, Megan i Adele stały się viralem na TikToku po tym jak fan zrobił mashup piosenki Body z 2020 tej pierwszej, z Water Under The Bridge tej drugiej z 2015.

Raperka niedawno została ogłoszona jako headlinerka brytyjskiego Parklife Festival, obok 50 Centa i Tylera The Creatora.

Potentatka amerykańskiego rynku muzycznego, Megan Thee Stallion, w najnowszym wywiadzie dla magazynu People zdradziła, z kim chciałaby nagrywać muzykę. Sprawdź. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Megan […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →