Justin Bieber okradł bank, by uratować ukochaną w singlu „Hold On”

Podziel się newsem:

Kanadyjczyk przygotowuje się do wydania swojego nowego albumu – Justice. W międzyczasie udało mu się obrabować bank. Zobaczcie teledysk do Hold On!

Justin Bieber zapowiada nowy album – Justice

Justin Bieber idzie jak burza! Już 19 marca ukaże się jego nowy, szósty już album, zatytułowany Justice. Artysta konsekwentnie zapowiada go kolejnymi singlami już od jesieni. Dodajmy tylko, że ostatni album wokalisty – Changes, ukazał się przecież zaledwie rok temu. Ten okres jest zatem naprawdę pracowity dla gwiazdy muzyki pop.

Do tej pory, Justice zapowiadały single Holy, Loney oraz Anyone. Każdy z nich to dość refleksyjne historie wokalisty, który przechodzi w ostatnim czasie sporo osobistych przemian. Sam zresztą mówi o swoim nadchodzącym wydawnictwie, że stworzył je w celu niesienia ukojenia i uzdrawiania innych, w tym pełnym cierpienia, niesprawiedliwości i bólu świecie.

Justin Bieber Hold On singiel

Justin Bieber z nowym singlem Hold On. Będzie kolejny przebój?

Najnowsza zapowiedź albumu Justice w warstwie tekstowej wciąż jest pełna wsparcia i otuchy. Muzycznie jednak, coś tu się zmieniło i nie jest już aż tak nostalgiczna, jak jej poprzednicy. Hold On to prawdziwy pretendent do nowego, międzynarodowego przeboju Biebera.

Artysta kontynuuje serię swoich poruszających teledysków. Tym razem wciela się w rolę opiekuńczego i stroskanego partnera, który okrada bank, po czym ucieka na motocyklu przed policyjnym pościgiem. Wszystko to dla ukochanej, która otrzymuje tragiczną diagnozę. Obrabowanie banku staje się dla jej załamanego partnera jedyną deską ratunku, która pozwoli opłacić leczenie chorej dziewczyny. Historia nie kończy się jednak szczęśliwie, gdyż zostaje postrzelony przez policjanta. Koniecznie zobaczcie!

Kanadyjczyk przygotowuje się do wydania swojego nowego albumu – Justice. W międzyczasie udało mu się obrabować bank. Zobaczcie teledysk do Hold On! Justin Bieber zapowiada nowy album – Justice Justin Bieber idzie jak burza! Już 19 marca ukaże się jego nowy, szósty już album, zatytułowany Justice. Artysta konsekwentnie zapowiada go kolejnymi singlami już od jesieni. […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →