Justin Bieber zdradza szczegóły nadchodzącego albumu

Podziel się newsem:

Po kilku udostępnionych singlach, wreszcie poznaliśmy szczegóły dotyczące nowego albumu Justina Biebera. Krążek Justice ukaże się już w tym miesiącu.

Już od jakiegoś czasu wiemy, że Justin Bieber szykuje się do wydania nowego albumu. W ostatnich miesiącach pojawiały się nowe single kanadyjskiego wokalisty – Holy w którym gościnnie pojawia się Chance The Rapper, Lonely z udziałem Benny’ego Blanco i Finneasa oraz Anyone. Artysta udostępniał także zdjęcia ze studia na swoich social mediach. Teraz wreszcie znamy szczegóły nadchodzącego wydawnictwa.

Justin Biebier zapowiada premierę nowego albumu

Szósty krążek w dyskografii Justina Biebiera nosi tytuł Justice i ukaże się już 19 marca. Tak wokalista opowiada o swoim najnowszym krążku:

W czasach, gdy na naszej planecie dzieje się tyle zła, wszyscy łakniemy uzdrowienia i sprawiedliwości dla ludzkości. Tworzyłem tę płytę z myślą, by przynieść ukojenie; by tworzyć piosenki, z którymi ludzie będą mogli się utożsamiać i dzięki którym poczują się mniej samotni. Cierpienie, niesprawiedliwość i ból mogą sprawić, że ludzie mogą poczuć się bezsilni. Muzyka to świetny sposób, by przypomnieć sobie, że nie jesteśmy sami na świecie. Dzięki muzyce możemy odnaleźć porozumienie z innymi. Wiem, że nie rozwiążę problemów świata samym wydawaniem albumów, ale jestem przekonany, że gdy każdy z nas przekaże tej planecie jakiś prezent, znacznie zbliżymy się do jedności. To jest mój wkład. Chcę dalej prowadzić rozmowę o tym, co oznacza sprawiedliwość, tak byśmy mogli kontynuować nasze uzdrawianie.

Justin Bieber zapowiada nowy album Justice
Justin Bieber – Justice – okładka albumu

Po kilku udostępnionych singlach, wreszcie poznaliśmy szczegóły dotyczące nowego albumu Justina Biebera. Krążek Justice ukaże się już w tym miesiącu. Już od jakiegoś czasu wiemy, że Justin Bieber szykuje się do wydania nowego albumu. W ostatnich miesiącach pojawiały się nowe single kanadyjskiego wokalisty – Holy w którym gościnnie pojawia się Chance The Rapper, Lonely z udziałem Benny’ego […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.