Nowy album Justina Biebera jeszcze w tym roku?


25 stycznia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Dobre wieści dla fanek i fanów Kanadyjczyka. Justin Bieber właśnie podzielił się zdjęciami ze studia i zapowiedział swój nowy album.

Changes – niezbyt udany moment w karierze Justina Biebera

Justin Bieber od jakiegoś czasu zwodzi swoich fanów. Rok temu wydał niebyt udany i niezbyt dobrze przyjęty album Changes, który miał być skrętem Kanadyjczyka w stronę R&B. Krążek nie okazał się jednak sukcesem, ani sprzedażowym, ani przebojowym i mało kto pamięta już o jego zawartości. Choć mimo to Bieber został nominowany do tegorocznych Grammy w kategorii najlepszy album popowy i najlepszy popowy występ (za singiel Yummy).

Justin Bieber nowy album
Justin Bieber w studiu

Nowa era Justina Biebera

Kilka miesięcy później Internet obiegła informacja o tym, że Justin Bieber rozpoczyna zupełnie nowy rozdział w swojej karierze, czego potwierdzeniem miły być jego kolejne single – gospelowe Holy, ballada Lonely oraz najnowszy Anyone. Te faktycznie okazały się być o wiele bardziej przyciągającymi uwagę propozycjami niż utwory z Changes. Justin powrócił trochę na smutno i z wieloma refleksjami, ale z pewnością ciekawszy.

Justin Bieber zapowiada nowy album

Żaden z tych singli nie był jednak zapowiedzią czegokolwiek większego, choć od dawna wiadomo, że działania te zmierzają oczywiście do wydania nowego albumu Biebera. Kilka dni temu na Instagramie wokalisty pojawiły się zdjęcia, przedstawiające Justina nagrywającego wokale w studiu, którymi artysta potwierdził, że właśnie kończy pracę nad swoją nową płytą.

Justin Bieber
Justin Bieber w studiu

Nadchodzące wydawnictwo Biebera będzie szóstym krążkiem w jego karierze i wszystko wskazuje na to, że ukaże się jeszcze w tym roku! Czekacie?

Dobre wieści dla fanek i fanów Kanadyjczyka. Justin Bieber właśnie podzielił się zdjęciami ze studia i zapowiedział swój nowy album. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Changes […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →