Justin Bieber wchodzi w nowy rok z singlem „Anyone”


04 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Justin Bieber wciąż w ofensywie. Kanadyjczyk podczas swojego sylwestrowego show zaprezentował nowy singiel Anyone. Posłuchajcie!

Justin Bieber z powrotem na koncertowym szlaku

2020 rok Justin Bieber miał spędzić w trasie koncertowej. Choć koronawirus pokrzyżował mu plany, artysta postanowił mimo wszystko, w pewien sposób dopełnić swojego postanowienia i zrealizować cele na miniony rok. Rzutem na taśmę, ostatniego dnia grudnia, artysta zaprezentował wyjątkowe show.

W sylwestrową noc Justin Bieber zagrał swój pierwszy koncert od 2017 roku. Artysta ponownie zabrał swoich fanów z całego świata pod ogromną scenę pełną tancerzy, choreografii i scenografii, która znajdowała się… w ich domach! Koncert był oczywiście streamowany online.

Justin Bieber koncert online
Justin Bieber koncert online

Justin Bieber z nowym singlem Anyone

Podczas tej wyjątkowej nocy Justin Bieber sprawił fanom dodatkową niespodziankę i premierowo zaśpiewał zupełnie nowy utwór Anyone, który zaledwie kilka godzin później miał swoją oficjalną premierę wraz z teledyskiem.

Justin Bieber Anyone
Justin Bieber – „Anyone”, okładka singla

Artysta wciela się w nim w rolę XX-wiecznego boksera, który walcząc u boku swojej urodziwej ukochanej w dramatyczny sposób zwycięża i wygrywa wymarzony pas. Co ciekawe, specjalnie na potrzeby klipu Justin dokonał specjalnej charakteryzacji, dzięki czemu w klipie podziwiamy go bez tatuaży. Zobaczcie efekty!

Justin Bieber – Anyone, zobacz teledysk

Justin Bieber wciąż w ofensywie. Kanadyjczyk podczas swojego sylwestrowego show zaprezentował nowy singiel Anyone. Posłuchajcie! Justin Bieber z powrotem na koncertowym szlaku 2020 rok Justin Bieber miał spędzić w trasie koncertowej. Choć koronawirus pokrzyżował mu plany, artysta postanowił mimo wszystko, w pewien sposób dopełnić swojego postanowienia i zrealizować cele na miniony rok. Rzutem na taśmę, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.