Zobacz występ z Super Bowl!


04 lutego 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Koncert odbył się mimo wielu kontrowersji.

Super Bowl to finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim ligi NFL. Od lat jest to największe wydarzenie sportowe w Stanach Zjednoczonych.

Impreza poza sportową rozgrywką ma także charakter kulturalno-rozrywkowy. Podczas meczu pokazywane są  premierowe zwiastuny kasowych filmów i reklamy znanych marek, często z udziałem gwiazd.

Podczas imprezy odbywa się także  Halftime show, czyli 15-minutowy koncert w przerwie po pierwszej połowie meczu.

W tym roku na scenie pojawił się zespół Maroon 5 oraz raperzy-  Travis Scott i Big Boi. Nie zabrakło największych hitów . Zespół Adama Levine’a zagrał zarówno nowe utwory takie jak “Girls Like You”, jak i kawałki z początku kariery- “This Love” i “She will be loved”. Travis Scott wykonał numer “Sicko Mode” a Big Boi  “The Way You Move” .

Tegoroczny występ stał pod znakiem zapytania, ze względu na to, że większość gwiazd odmówiła na znak solidarności z Colinem Kaepernickiem. Były zawodnik San Francisco 49ers, został zawieszony przez władze ligi, po tym jak zaprotestował przeciwko brutalności policji.

Koncert odbył się mimo wielu kontrowersji. Super Bowl to finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim ligi NFL. Od lat jest to największe wydarzenie sportowe w Stanach Zjednoczonych. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →