fot. Kevin Mazur/Getty Images

Lady Gaga i Tony Bennett świętują premierę płyty w Warszawie


29 września 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Lady Gaga oraz Tony Bennett nagrali wspólny album pt. Love For Sale, który pojawi się 1 października. Z tej okazji artyści planują świętować premierę na całym świecie równocześnie, w tym – także w Warszawie.

Lady Gaga i Tony Bennett w Warszawie

Z okazji premiery Love For Sale, sieć centrów handlowych Westfield zorganizowała ekskluzywny jazzowy występ online. Publiczność będzie mogła wysłuchać, jak Lady Gaga wykonuje piosenki z nowej płyty. Koncert będzie można oglądać w specjalnie przygotowanych strefach dla fanów w ponad dwudziestu lokalizacjach w Stanach Zjednoczonych i w Europie. Jedną z nich jest Westfield Arkadia w Warszawie. Występ zostanie również udostępniony w Internecie.

Zobacz: Lady Gaga i Adam Driver w pierwszym zwiastunie House of Gucci

W trakcie transmisji będzie można skorzystać z funkcji “Watch Together”. Dzięki niej, fani piosenkarki zyskają opcję uczestnictwa w wydarzeniu w wirtualnych pokojach mieszczących sześć osób.

lady gaga tony bennett
okładka albumu Love For Sale

Love For Sale Gagi i Bennetta już jutro

Drugi album Lady Gagi i Tony’ego Bennetta pojawi się na rynku już jutro. Pierwsza wspólna płyta duetu miała premierę siedem lat temu i nosi tytuł Cheek to Cheek. O premierze Love For Sale artyści poinformowali 3 sierpnia, w dniu 95. urodzin Tony’ego Bennetta, który ogłosił, że będzie to jego ostatnia płyta w karierze. Nadchodzący krążek ma być hołdem dla Cole’a Portera – legendarnego amerykańskiego kompozytora oraz twórcy musicali. Na płytę w wersji deluxe składać się będzie dwanaście piosenek, natomiast wersja standardowa zamknie się w dziesięciu tytułach.

Razem z zapowiedzią wspólnego materiału, w Internecie pojawił się utwór I Get a Kick Out Of You, którego autorem jest właśnie Porter. Piosenka pierwotnie została zaśpiewana w 1934 roku, jednak później jej cover wykonał m.in. Frank Sinatra.

Ton Bennett x Lady Gaga – I Get a Kick Out Of You

Love For Sale – tracklista

 1. It’s De-Lovely
 2. Night and Day
 3. Love For Sale
 4. Do I Love You
 5. I Concentrate On You
 6. I Get a Kick Out of You
 7. So In Love
 8. Let’s Do It
 9. Just One of Those Things
 10. Dream Dancing
 11. I’ve Got You Under My Skin (DELUXE VERSION)
 12. You’re The Top (DELUXE VERSION)

Lady Gaga oraz Tony Bennett nagrali wspólny album pt. Love For Sale, który pojawi się 1 października. Z tej okazji artyści planują świętować premierę na całym świecie równocześnie, w tym – także w Warszawie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →