Lady Gaga zapowiedziała nowy album


31 sierpnia 2021

Podziel się newsem:

Lady Gaga po mocnym powrocie z Chromaticą nie ustaje w artystycznych aktywnościach. Niedawno wraz z Tonym Bennettem zapowiedziała jazzowy album, a teraz ogłosiła, że wkrótce ukaże się jej nowa płyta zatytułowana Dawn of Chromatica.

Lady Gaga kontynuuje Chromaticę

Chromatica ukazała się w trakcie pandemii – dokładnej daty z pamięci nie podam, bo wówczas miesiące gładko zlewały się w jedno – no i popowo zderzyła się z premierą The Weeknda, Duy Lipy, czy Jessie Ware. Pierwsze odsłuchy Lady Gagi był dla mnie ciężkie i totalnie nie rajcował mnie kawałek Rain On Me nagrany z Arianą Grande. Well. Parę tygodni później Chromatica stała się moją bestie i chociaż moimi faworytami są numery z końca krążka (Babylon, Replay i Enigma), to i singlowe i mocno katowane w radio propozycje doceniłam. I polubiłam się z nimi.

Po artystce spodziewałam się co prawda, że zachwyt, kiedy mnie sieknie, to sieknie od razu. Przegryzłam się jednak z tym oczekiwaniem i dziś śmiało stwierdzam, że warto było dać sobie ten czas. Gdybym miała wskazać popową płytę roku 2020, pewnie nie wskazałabym na nią, aczkolwiek to nadal mocna propozycja i stanowczo wykraczająca poza sezonowy hype.

Przeczytaj: Tony Bennett i Lady Gaga wydają album w hołdzie dla Cole’a Portera – „Love For Sale”

Lady Gaga nowy album Chromatica remix
kadr z „911”

Lady Gaga zapowiada Dawn of Chromatica

Artystka właśnie ogłosiła, że już wkrótce ukaże się jej kolejne wydawnictwo. Remixy Chromatici ukażą się jako całościowy album zatytułowany Dawn of Chromatica. Lady Gaga podzieliła się ze swymi fanami okładką płyty, nazwiskami gości, którzy udzielą się na krążku, tracklistą oraz datą premiery.

Lady Gaga nowy album Dawn of Chromatica remix
„Dawn of Chromatica” – okładka albumu

Na nowym albumie artystki usłyszymy m.in. Rinę Sawayamę, Ashnikko, Doriana Electrę i Charlie XCX.

Tracklista Dawn of Chromatica

 1. Alice (LSDXOXO Remix)
 2. Stupid Love (Coucou Chloe Remix)
 3. Rain On Me (Arca Remix)
 4. Free Woman (Rina Sawayama & Clarence Clarity Remix)
 5. Fun Tonight (Pabllo Vittar Remix)
 6. 911 (Charli XCX & A.G. Cook Remix)
 7. Plastic Doll (Ashnikko Remix)
 8. Sour Candy (Shygirl & Mura Masa Remix)
 9. Enigma (Doss Remix)
 10. Replay (Dorian Electra Remix)
 11. Sine From Above (Chester Lockhart, Mood Killer & Lil Texas Remix)
 12. 1000 Doves (Planningtorock Remix)
 13. Babylon (Bree Runway & Jimmy Edgar Remix)
 14. Babylon (Haus Labs Version)

Lady Gaga po mocnym powrocie z Chromaticą nie ustaje w artystycznych aktywnościach. Niedawno wraz z Tonym Bennettem zapowiedziała jazzowy album, a teraz ogłosiła, że wkrótce ukaże się jej nowa płyta zatytułowana Dawn of Chromatica. Lady Gaga kontynuuje Chromaticę Chromatica ukazała się w trakcie pandemii – dokładnej daty z pamięci nie podam, bo wówczas miesiące gładko […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →