Szczepionki i teorie spiskowe w nowym odcinku specjalnym „South Park”

Podziel się newsem:

South ParQ Vaccination Special to drugi odcinek specjalny kultowej animacji, który nawiązuje do pandemii. Tym razem tematem przewodnim będą szczepionki i wywołany przez nie chaos.

30 września 2020 roku pojawił się pierwszy odcinek South Park, którego fabuła nawiązywała do obecnej sytuacji na świecie. W South Park Pandemic Special bohaterowie animacji: Kyle Marsh, Stan Broflovski, Eric Cartman i Kenny McCormick wracają do szkoły po zluzowaniu obostrzeń i muszą mierzyć się z zupełnie nowymi sytuacjami związanymi z zachowywaniem dystansu i noszeniem maseczek. Epizod cieszył się największą popularnością od ostatnich 7 lat emisji serialu.

South Park Pandemic Special
South Park Pandemic Special

South Park z drugim pandemicznym odcinkiem specjalnym

Od tego czasu sytuacja zmieniła się o tyle, że wynalezione zostały szczepionki. Temat ten wciąż wywołuje wiele skrajnych emocji, dlatego twórcy serialu postanowili w charakterystyczny dla siebie sposób go wykorzystać w kolejnym specjalnym odcinku.

Nowy odcinek zatytułowany South ParQ Vaccination Special ma skupić się na szczepionkach przeciw COVID-19 oraz na grupie bojowników, którzy chcą przeszkodzić bohaterom w zaszczepieniu swojego nauczyciela. Nazwa South ParQ nawiązuje do QAnon, czyli anonimowej osoby lub grupy osób rzekomo mających dostęp do silnie strzeżonych tajemnic państwowych Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Nowy odcinek South Park będzie miał swoją premierę 10 marca na amerykańskim kanale Comedy Central. Zobaczcie zwiastun.

South ParQ Vaccination Special to drugi odcinek specjalny kultowej animacji, który nawiązuje do pandemii. Tym razem tematem przewodnim będą szczepionki i wywołany przez nie chaos. 30 września 2020 roku pojawił się pierwszy odcinek South Park, którego fabuła nawiązywała do obecnej sytuacji na świecie. W South Park Pandemic Special bohaterowie animacji: Kyle Marsh, Stan Broflovski, Eric […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.