Carole Bethuel/Netflix

Netflix zapowiedział 3. i 4. sezon serialu „Emily w Paryżu”


12 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Streamingowy gigant potwierdził kontynuację Emily w Paryżu, wyreżyserowanej przez Darrena Stara produkcji nominowanej do nagrody Emmy. Sprawdź szczegóły.

Dotychczas u Emily w Paryżu

Sezon drugi serialu wyszedł 22 grudnia. Zadebiutował na liście Global Netflix Top 10, zajmując pierwsze miejsce w 94. krajach. Uzbierał 107.6 milionów godzin streamingu między 22 a 26 grudnia. Sezon 1. również znalazł się na liście Global Top 10, podbijając ją w 53. krajach.

Emily w Paryżu opowiada o Emily granej przez Lily Collins, ambitnej, dwudziestoparoletniej specjalistce do spraw marketingu z Chicago, która niespodziewanie dostaje pracę w Paryżu, po tym, jak jej firma przejmuje francuskie przedsiębiorstwo zajmujące się promocją luksusowych produktów. Zadaniem głównej bohaterki jest zorganizowanie strategii w mediach społecznościowych. Oprócz tego serial przedstawia jej nowe życie w Paryżu, pełne przygód i wyzwań, nowych przyjaciół i romantycznych historii.

W drugim sezonie Emily radzi sobie we Francji coraz lepiej, jednak wciąż zmaga się z różnicą kulturową oraz trudnym językiem. Po nieudanym trójkącie miłosnym z jej pierwszym francuskim przyjacielem i sąsiadem, postanawia skupić się na pracy, która z każdym dniem staje się coraz bardziej skomplikowana.

Emily w Paryżu – Netflix potwierdził powstanie 3. i 4. sezonu

Historia Emily w Paryżu nie zakończy się na 2. sezonie. Netflix zapowiedział, że powstaną jeszcze przynajmniej dwie odsłony serii. Wiemy już, że kolejne sezony nie będą nagrywane tylko we Francji – zdjęcia będą miały miejsce także w Londynie.

Emily w Paryżu – ogólnoświatowa sensacja

Po tym, jak serial ujrzał swoją premierę w październiku 2020, od razu stał się hitem. Ponad 58 milionów domostw obejrzało go w ciągu pierwszych 28 dni od premiery. Produkcja podbiła listę 10. najchętniej oglądanych seriali wg. Nielsena, wyprzedzając Chirurgów oraz Zabójcze umysły. Show uzyskało także dwie nominacje do nagrody Emmy. Z tego powodu nie możemy się doczekać kolejnych sezonów!

Emily w Paryżu
Emily w Paryżu, kadr z serialu

Przeczytaj także: Netflix i „Krakowskie potwory”. Polski serial fantasy już wiosną w streamingu

Streamingowy gigant potwierdził kontynuację Emily w Paryżu, wyreżyserowanej przez Darrena Stara produkcji nominowanej do nagrody Emmy. Sprawdź szczegóły. Dotychczas u Emily w Paryżu Sezon drugi serialu wyszedł 22 grudnia. Zadebiutował na liście Global Netflix Top 10, zajmując pierwsze miejsce w 94. krajach. Uzbierał 107.6 milionów godzin streamingu między 22 a 26 grudnia. Sezon 1. również […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →