„Downfalls High” – bijący rekordy film w reżyserii Machine Gun Kelly


21 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Machine Gun Kelly to od teraz nie tylko muzyk i aktor, ale również reżyser. Zobaczcie jego film Downfalls High, w którym artysta debiutuje za kamerą.

Machine Gun Kelly debiutuje w roli reżysera filmu Downfalls High

Machine Gun Kelly wkroczył w 2021 rok mocnym krokiem. Kilka dni temu swoją premierę miało jego najnowsze dzieło. Nie album, nie EPka, nawet nie singiel. Film!

Machine Gun Kelly Downfalls High film
„Downfalls High” – plakat filmu

Downfalls High to produkcja, w której Colson Baker zadebiutował jako reżyser. Raper zrealizował film wraz z Mod Sun i pełni w nim również rolę narratora. Na ekranie z kolei oglądamy takie postaci jak Sydney Sweeney znaną z serialu Euforia, Chase’a Hudsona (LILHUDDY) oraz gości muzycznych: blackbeara, Travisa Barkera, Ianna Diora oraz Trippie Redda.

Ogromny sukces filmu Machine Gun Kelly – Downfalls High

Machine Gun Kelly może pochwalić się sporym sukcesem, jak na debiut reżyserski. Premiera Downfalls High, która odbyła się 15 stycznia na Facebooku osiągnęła bowiem imponującą liczbę 16 milionów wyświetleń. Teraz film jest dostępny na YouTube, gdzie ma już ponad 3 miliony odsłon.

Downfalls High to coś w rodzaju 50-minutowego pop-punkowego musicalu. Kamera śledzi losy dwóch nastoletnich kochanków, próbujących odnaleźć się w początkowej fazie swojego związku. Tłem wydarzeń jest oczywiście muzyka i walka o zaistnienie na scenie początkującego zespołu. Film jest promowany jako pierwsze tego rodzaju, muzyczno-filmowe doświadczenie. Zobaczcie i przekonajcie się sami!

Machine Gun Kelly to od teraz nie tylko muzyk i aktor, ale również reżyser. Zobaczcie jego film Downfalls High, w którym artysta debiutuje za kamerą. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →