Getty Images

Saweetie poprowadzi „Sex: Unzipped”


23 września 2021

Podziel się newsem:

Jedna z największych gwiazd amerykańskiego pop-rapu, Saweetie, niedługo sprawdzi się w zupełnie nowej roli. Będzie prowadzić komediowy, seks-pozytywny program zatytułowany Sex: Unzipped.

Saweetie – działalność pozamuzyczna

Artystka pochodząca z Filipin słynie z tego, że oprócz nagrywania muzyki, podejmuje się na boku przeróżnych medialnych i pro-społecznych projektów. Posiada fundację non-profit o nazwie Icy Baby Foundation, której misją jest niesienie pomocy mniejszościom narodowym i etnicznym w Stanach.

Tą organizacją mam nadzieję pomóc moim społecznościom i ruchowi Black Lives Matter, który jest więcej niż ruchem, to dla mnie styl życia, ponieważ obserwowałam mojego ojca i wujków, jak przez to przechodzą i to mnie zainspirowało do utworzenia własnej fundacji. Pomagamy również społeczności azjatyckiej. Uważam, że to naprawdę ważne by się odwdzięczyć ludziom, którzy cię kupują, streamują i wspierają.

Saweetie w rozmowie z magazynem ESSENCE

Fundacja niedawno nawiązała współpracę z esportową organizacją Gen. G i razem zapoczątkowali szereg przydatnych warsztatów edukacyjnych dla przedstawicieli azjatyckiej społeczności w Stanach.

via Instagram

Przeczytaj: Rihanna uchyliła rąbka tajemnicy odnośnie jej nowego albumu

Saweetie w Sex: Unzipped

Teraz gwiazda female rapu zapowiada działalność na zupełnie innym polu. Będzie prezenterką w nowej pozycji Netlixa, która ma się ukazać 26 października. Program ma być komediowo-edukacyjnym specjałem streamingowego giganta, w którym mają brać udział eksperci z zakresu edukacji seksualnej (Alexander Cheves, Emily Morse, Stella Anna Sonnenbaum), aktorzy komediowi (Michelle Buteau, Nikki Glaser) oraz postacie ze sceny stand-upowej (Dominique Jackson, London Hughes). Poważne, edukacyjne treści mają być w show przemieszane z humorystycznymi wstawkami.

Saweetie – Best Friend (feat. Doja Cat)

Jedna z największych gwiazd amerykańskiego pop-rapu, Saweetie, niedługo sprawdzi się w zupełnie nowej roli. Będzie prowadzić komediowy, seks-pozytywny program zatytułowany Sex: Unzipped. Saweetie – działalność pozamuzyczna Artystka pochodząca z Filipin słynie z tego, że oprócz nagrywania muzyki, podejmuje się na boku przeróżnych medialnych i pro-społecznych projektów. Posiada fundację non-profit o nazwie Icy Baby Foundation, której […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →