materiały prasowe

HBO Max już za chwilę pojawi się w Polsce? Znamy potencjalną datę oraz cenę


17 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Według nieoficjalnych informacji platforma HBO Max zadebiutuje w Polsce w przeciągu kilku tygodni. Internauci spekulują także nad ceną nadchodzącej usługi.

HBO Max w Polsce jeszcze zimą?

13 stycznia słowackie media podały, że HBO Max zadebiutuje w ich kraju 22 lutego. Wraz z niniejszym ogłoszeniem polscy użytkownicy Internetu zaczęli spekulować, że również w kraju nad Wisłą platforma wystartuje pod koniec przyszłego miesiąca. Na razie jednak ani HBO, ani Warner Bros. nie odniosły się do tej informacji. Od września wiadomo jednak, że nowy produkt od HBO pojawi się w Polsce w 2022 roku.

HBO Max zaoferuje użytkownikom najwyższej jakości rozrywkę, w tym – po raz pierwszy w Europie w ramach jednego serwisu – produkcje, za które odpowiadają ulubione marki należące do WarnerMedia, takie jak Warner Bros., HBO, DC czy Cartoon Network; będą wśród nich też nagradzane produkcje Max Originals.

– zapowiadał wówczas polski oddział HBO.

HBO Max to druga platforma streamingowa od HBO. Z pierwszą z nich, HBO GO, Polacy obcują już od lat. Potencjalna premiera HBO Max ma zapewnić użytkownikom większe możliwości pod kątem personalizacji treści oraz samego profilu. Dostępna będzie kontrola rodzicielska oraz system rekomendacji podobny do tego, który znamy z Netflixa.

HBO Max – już 2022 roku w Polsce

Nie trzeba bać się o portfel, cena w granicach normy

Podobnie jak data premiery, cena najnowszej usługi nie została podana oficjalnie. Internauci spekulują jednak, że subskrypcja HBO Max może wynosić około czterdziestu jeden złotych miesięcznie. Cena w innych europejskich krajach wynosi niecałe dziewięć euro. Dla porównania HBO GO obecnie wyceniane jest na niecałe dwadzieścia pięć złotych.

Zobacz: Jakie produkcje były najpopularniejsze na HBO GO w 2021 roku?

Według przecieków, do których dotarł portal telepolis.pl, będziemy mogli spodziewać się niższej ceny na początku HBO Max w Polsce. Jak podaje portal, premierowa cena ma wynosić około czterech i pół euro, czyli mniej więcej dwadzieścia i pół złotego. Cena abonamentu będzie obowiązywała do momentu wyłączenia subskrypcji. Jeśli klient zdecyduje się na odnowienie usługi po wcześniejszej rezygnacji, będzie musiał zapłacić pełną cenę.

Największy konkurent dla HBO w Polsce, czyli Netflix, w podstawowym pakiecie wynosi dwadzieścia dziewięć złotych. Zapewnia on oglądanie filmów w jakości do 480p. Żeby uzyskać jakość obrazu 4K + HDR należy miesięcznie uiścić opłatę w wysokości sześćdziesięciu złotych.

Według nieoficjalnych informacji platforma HBO Max zadebiutuje w Polsce w przeciągu kilku tygodni. Internauci spekulują także nad ceną nadchodzącej usługi. HBO Max w Polsce jeszcze zimą? 13 stycznia słowackie media podały, że HBO Max zadebiutuje w ich kraju 22 lutego. Wraz z niniejszym ogłoszeniem polscy użytkownicy Internetu zaczęli spekulować, że również w kraju nad Wisłą […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →