kadr z serialu

„Peacemaker” wkracza do walki! Jest kolejny zwiastun serialu HBO


10 grudnia 2021

Podziel się newsem:

W Internecie ukazał się kolejny zwiastun serialu HBO – Peacemaker. W rolę antybohatera wciela się John Cena.

W imię pokoju

Trwająca od paru ładnych lat moda na filmy i seriale superbohaterskie raczej nie chyli się ku końcowi. Twórcy zaczynają jednak co raz częściej sięgać po postacie z drugiej strony barykady i chcą nieco przybliżyć nam postacie złoli i tych nie do końca dobrych charakterów. Swoje produkcje otrzymali już chociażby Joker czy Venom, a do tego grona dołączy już za chwilę kolejny przeciwnik Spider-ManaMichael Morbius. W przeważającej części są to jednak postacie z komiksowych kart DC Comics. Oprócz wspomnianego filmu Joker otrzymaliśmy także film i serial Watchmen oraz dwie, niezależne od siebie, części Legionu samobójców. To właśnie w produkcji z 2021 roku po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć Peacemakera – żołnierza tak oddanego idei osiągnięcia pokoju, że w jej imieniu jest gotów zrobić wszystko, nawet zabić. Peacemaker odgrywany przez Johna Cenę był jednym z najjaśniejszych punktów filmu Jamesa Gunna i nie dziwi mnie to, że to właśnie on jest postacią, która otrzymała swój serial.

„Peacemaker” wkracza do walki! Jest kolejny zwiastun serialu HBO
Peacemaker, plakat serialu

Peacemaker rusza do walki

James Gunn umieścił akcję serialu w przeszłości i teraźniejszości. Produkcja przedstawi zatem genezę Peacemakera, jego życie osobiste, a także to, w co postać grana przez Johna Cenę została wpakowana po wydarzeniach z filmu Legion samobójcow: The Suicide Squad. W serialu pojawią się także znane nam postaci z filmu: John Economos i Emilia Harcourt, a ich role powtórzą Steve Agee i Jennifer Holland. Do obsady dołączyli także Robert Patrick, Danielle Brooks, Chris Conrad i Chukwudi Iwuji. Ośmioodcinkowy Peacemaker trafi na HBO Max już 13 stycznia 2022 roku, a przed Wami kolejny zwiastun!

Peacemaker, zobacz zwiastun

W Internecie ukazał się kolejny zwiastun serialu HBO – Peacemaker. W rolę antybohatera wciela się John Cena. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił W imię […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →