Colin Farrell zatrzyma rolę Pingwina. Najpierw „The Batman”, później własny serial


07 grudnia 2021

Podziel się newsem:

W nadchodzącym blockbusterze, Colin Farrel wcieli się w postać Pingwina – jednego z najważniejszych antagonistów Batmana. Oficjalnie potwierdzono, że antybohater otrzyma swój własny serial.

Colin Farrell – antybohater z własnym serialem

We wrześniu pojawiły się pierwsze pogłoski, dziś możemy oficjalnie je potwierdzić. Pingwin, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych wrogów Batmana, wkrótce stanie się głównym bohaterem we własnym serialu.

Nie tylko herosi mają potencjał bycia main character. Tendencja jest wzrostowa – od Disneya i Maleficent po oscarowego Jokera z wybitną rolą Joaquina Phoenixa. Backstory villainów to nośne, chwytliwe, zgrabne tematy. Pogłębienie uniwersum oraz zgłębienie postaci, proste, że fani tego nie ominą.

Jak donosi portal Variety, spin-off produkcji The Batman faktycznie powstanie i tak, jako domniemywano, zostanie poświęcony Pingwinowi. Jako Oswald Cobblepot wystąpi Colin Farrell, który wcielił się w gangstera w pełnometrażowej produkcji zapowiedzianej na marzec przyszłego roku.

Przeczytaj: Nareszcie! Jest nowy zwiastun „The Batman”! Z zapowiedziami wideo także „Black Adam” czy „The Flash”

Colin Farrell Pingwin spin off Batman
kadr z filmu „The Batman”

Colin Farrell jako Pingwin zatrzęsie Gotham

Prócz tego, że serial dostał zielone światło i fani DC mogą już wypatrywać zwiastunów, wiemy także, kto będzie odpowiadać za ten spin-off.  Za scenariuszem stoi Lauren LeFranc, natomiast Matt Reeves i Dylan Clark (odpowiednio reżyser i producent filmu The Batman) obejmą posady producentów wykonawczych.

Serial o Pingwinie to druga z planowanych kontynuacji Batmana. W toku są prace nad produkcją Gotham PD, w której w centrum wydarzeń znajduje się oddział tamtejszej policji.

Premiera filmu z The Batman Robertem Pattinsonem już 4 marca. Na główną rolę Colina Farrella trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

THE BATMAN – Main Trailer

W nadchodzącym blockbusterze, Colin Farrel wcieli się w postać Pingwina – jednego z najważniejszych antagonistów Batmana. Oficjalnie potwierdzono, że antybohater otrzyma swój własny serial. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →